ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Областной конкурс "Живи органично" [27]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Тиждень екологічного споживача » Областной конкурс "Живи органично" [ Добавить статью ]

Учень ЗОШ №91 надіслав свою творчу роботу на Обласний конкурс "Живи органічно"

Орігінальну роботу надіслав на Обласний конкурс плакатів-малюнків "Живи органічно" учень 7-А класу Запорізької Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 91 Нестеренко Руслан. Назвав її він "Органічне харчування - здорове життя". 

Дуже важливо відображати саме головну ідею проекту, що здійснюється в рамках національної кампанії "Живи органічно" та в рамках Всесвітнього тижня екологічного споживача, - каже регіональній координатор заходів у Запорізькій області Андрій Єлькін.

Руслан Нестеренко з цим завданням успішно впорався. Виконуючи свій мистецький проект, він намагався популяризувати органічне харчування та землеробство, як частини культури сталого споживання та харчування, серед сімей з дітьми та інших пріоритетних цільових груп, а також серед фермерів, що потенційно могли б перейти на безпечний для природи та здоров’я спосіб вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції.

Побажаємо учаснику Обласного конкурсу перемоги!

Нагадуємо, що Green Action Week — тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній із актуальних тем сталого споживання. ТЕС включають різнопланові інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на різні цільові аудиторії — від пересічних споживачів до посадовців та бізнес-спільноти. ТЕС є частиною всесвітньої кампанії «Global Green Action Week», ініційованої Шведським агентством охорони природи, яка проводиться одночасно у 25 країнах світу у перший тиждень жовтня: у Швеції, Великобританії, Македонії, атакож Аргентині, Індії, Перу — загалом у 25-ти країнах Європи, Африки, Азії та Латинської Америки за підтримки Шведського товариства охорони природи.

ВЕГО «МАМА-86» сподівається, що популяризація екологічно відповідального споживання допоможе українцям більш свідомо та відповідально підходити до щоденного споживацького вибору, а відтак сприятиме покращенню здоров’я населення та збереженню природи нашої країни.
Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до нашої кампанії! 

Категория: Областной конкурс "Живи органично" | Добавил: mech (20.09.2016) | Автор: Нестеренко Руслан
Просмотров: 225 | Комментарии: 6 | Теги: Нестеренко Руслан, ЗОШ №91, Органічне харчування, обласний конкурс, Живи органічно | Рейтинг: 3.9/9
Всего комментариев: 6
avatar
1
1
Дуже гарно!
avatar
1
2
Руслан - умничка! Держим за него кулачки)))))
avatar
0
3
Подобається
avatar
0
4
Гарно і відповідає змісту! prof
avatar
0
5
Мені як вчитель фізичної культури , дуже подобається! Руслан просто МОЛОДЕЦЬ, адже його тема проету є дуже актуальною в теперішньму сьогоденні! Перемоги тоті Русланчик!!!
avatar
0
6
Очень красиво!!!!! Молодец.
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54