ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Областной конкурс "Живи органично" [27]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Тиждень екологічного споживача » Областной конкурс "Живи органично" [ Добавить статью ]

Світлана Походєєва: Громадяни "Мрії" готові до активної роботи в рамках кампанії "Живи органічно"

Коваль Настя, що навчається у 5-б класі Філії №3 Запорізького НВК №19, створила свій плакат з закликом "Живи органічно". Хотілося, щоб моя робота була яскравою, привабливою, щоб вона нагадувала глядачам, наскількі важливо для здров'я обирати саме органічні продукти та відмовлятися від тих, що містять небезпечні хімічні речовини, - каже вона. 

Класний колектив 5-б підтримує ініціативу та свою учасницю Обласного конкурсу плакатів-малюнків, що проводиться в рамках регіонального плану дій тижня екологічного споживача в Запоріжжі. 

За словами класного керівника Світлани Походєєвої, учні цього підрозділу Дитячо-юнацької екологічної громадської організації "Республіка Мрія" готові до активної роботи в рамках інформаційно-просвтницької кампанії "Живи органічно"

Тиждень екологічного споживача в цьому році проводиться з 3 по 9 жовтня. В Запорізької області готуються різнопланові заходи. Працюють місцеві координатори. Регіональну кампанію підтримують Департаменти, управління та відділи освіти і науки.  

Нагадуємо, що Green Action Week — тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній із актуальних тем сталого споживання. ТЕС включають різнопланові інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на різні цільові аудиторії — від пересічних споживачів до посадовців та бізнес-спільноти. ТЕС є частиною всесвітньої кампанії «Global Green Action Week», ініційованої Шведським агентством охорони природи, яка проводиться одночасно у 25 країнах світу у перший тиждень жовтня: у Швеції, Великобританії, Македонії, атакож Аргентині, Індії, Перу — загалом у 25-ти країнах Європи, Африки, Азії та Латинської Америки за підтримки Шведського товариства охорони природи.

ВЕГО «МАМА-86» сподівається, що популяризація екологічно відповідального споживання допоможе українцям більш свідомо та відповідально підходити до щоденного споживацького вибору, а відтак сприятиме покращенню здоров’я населення та збереженню природи нашої країни.
Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до нашої кампанії! 

Категория: Областной конкурс "Живи органично" | Добавил: mech (20.09.2016) | Автор: Коваль Настя
Просмотров: 322 | Теги: ЗНВК №19, плакати, тес, Живи органічно, обласний конкурс | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 41