ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

4-6 классы [39]
7-8 классы [29]
9-11 классы [55]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана - 2017 » 9-11 классы [ Добавить статью ]

Моє ставлення до фільму «Безкінечна історія»

Топорова Анастасія
6-Б клас СШ № 25 м. Мелітополя
Керівник: Безменова Наталя Дмитрівна

Моє ставлення до фільму «Безкінечна історія»
Я вважаю, що у кожної людини є своя власна думка. Хоча не кожен вміє її висловлювати. Є люди, які тримають свою думку вглибині душі, як пташку у клітці, а є ті, хто випускає її на волю і говорить все, що він думає. У кожної людини є свої смаки й уподобання, тому часто у людей бувають розбіжності.

Нещодавно ми всім класом подивилися фільм «Безкінечна історія», після якого я помітила, що у всіх є різні думки з приводу цієї картини. Дехто вважал, що фільм був цікавий й захоплюючий, а дехто, навпаки, гадали, що фільм був нудний і нецікавий.

На мою думку, сценарій вийшов доволі захоплюючий і інтригуючий, вся історія містить у собі цікавий розвиток подій й загадковість. Все відбувається у двох світах - у реальному, де живе хлопчик Бастіан і в країні Фантазія, якій загрожує гибель. Сюжет розпочинається книгою, яку головний герой Бастіан взяв у крамниці. У книзі описується хлопчик Атрейо, який вирушає на пошуки того, що врятує Фантазію від гибелі. Хлопчику доведеться пройти великий і важкий шлях, серйозні випробування, щоб врятувати свою країну. Бастіан, переживаючи за героя навіть не здогадується, що тільки він зможе врятувати країну Фантазію.

Фільм був знятий якісно, і коли я дивилась його, здавалось, ніби я знаходжусь біля героїв. Актори теж гідно зіграли і я щиро переживала за героїв, яких вони зіграли. Також у фільмі була музика - 17 саундтреків, які супроводжували нас впродовж усієї картини. Якщо бути чесною, то мені не дуже подобається така музика. Я більше полюбляю поп и рок, але, як для фонової музики фільму вона підходить. Спецефекти теж були якісно зроблені. Мені дуже сподобалось, як було гарно намальовано ліс у країні Фантазії. Він був красивим, але я знаю, що такого лісу не існує, бо він виглядав казково.

Мене трохи засмутило те, що автору написаної книги «Нескінченна історія»- німецьким письменником Міхаелем Енде - не сподобався фільм. Він судився з творцями фільму (Вольфганга Петерсена і компанієй Warner Brothers) і добився того, що його ім’я прибрали з титрів фільму.

Хоч автор книги і засуджував цей фільм, мені здається багатьом людям сподобалась ця історія і вони здобули з неї уроки добра і самовідданості і зробили для себе правильні висновки.
На мою думку, фільм вийшов цікавий і захоплюючий і він вчить нас читати більше книжок, вчить, що не треба нікого ображати, і вчить вірити у країну Фантазію. Її не можна побачити або почути, але можна її уявити у своїй уяві, і книга у цьому допоможе. У своїй уяві кожен може відчути себе королем або королевою, побачити світ в інших барвах і стати трохи щасливішим.

Категория: 9-11 классы | Добавил: (26.04.2017) | Автор: Топорова Анастасія E
Просмотров: 293 | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 43