ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

5-6 классы [49]
7-8 классы [30]
9-11 классы [63]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана - 2016 » 9-11 классы [ Добавить статью ]

Не просто урок!
Документальна кінострічка «Вітаємо на Фукушімі», знята режисером Ален де Альо, стала прикладом фільму, який не залишить нікого байдужим. Ця відео-робота торкається сердець усіх, хто хоч раз переглянув її. Усі переживання, страхи, емоції, якими у фільмі діляться звичайні люди, що стали жертвами страшної аварії, змушують замислюватись над цінностями життя і переосмислити багато речей.
А усе почалось 12 березня 2011 року, коли в результаті найсильнішого в історії Японії землетрусу і викликаного ним цунамі на першому блоці блоці атомної електростанції ‹‹Фукусіма-1›› стався вибух, що привів до викиду в атмосферу радіоактивних речовин. Оголошується евакуація в радіусі 10 кілометрів. В той час як жителям міста Мінамісома, яке знаходиться на відстані 20 кілометрів від АЕС, наказано залишатись вдома.
Жахливі картини цунамі, збентежені люди, безкінечні звуки сирен зму-шують зрозуміти увесь жах подій. Ставлячи себе на місце усіх тих постраждалих людей, починаєш розуміти наскільки цінним є звичне, спокійне життя. Після вибуху другого блоку занепокоєні жителі міста покидають територію,залишаючи усе цінне і дороге їм.
Проте, уже за пів року багато жителів повертаються у місто, не зважаючи на небезпеку перебування там. Обличчя ні в чому не винних людей, які пережили такі жахливі події, викликали в мене сум і співчуття. Адже вони змушені давати раду з нечуваним раніше, жити без впевненості в майбутньому, очікуючи кожної миті на що завгодно.
Маленькі діти Мінамісоми, які кожного дня задають питання: «Скільки ми проживемо?», передають весь відчай, душевний стан кожного жителя радіаційно-забрудненої території.
Мабуть, у кожного виникало питання, чому все-таки люди, не зважаючи на небезпеку та незадовільні умови проживання, повертаються у своє місто? Хтось сказав би що це нерозумно. Та герої фільму мають те, чого не вистачає багатьом з нас, а саме духовну силу, відповідальність та незламний дух.
Перегляд цього документального фільму був для мене своєрідним уро-ком. Адже побачивши втомлених людей, які не припиняють боротьбу із наслідками трагедії, а одночасно сильних особистостей, починаєш цінувати своє життя і дивитись на усе з іншого, нового ракурсу.
Крім того, фільм – це не просто історії людей, це не просто урок для глядачів. Трагедія у Японії – урок для всього людства, пересторога і причина замислитися, що ми робимо не так. Хочеться, щоб про це дізналися в усьому світі якомога більше людей і зробили висновок!
Категория: 9-11 классы | Добавил: (18.04.2016) | Автор: Пашко Діана
Просмотров: 183 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 41