ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

5-6 классы [49]
7-8 классы [30]
9-11 классы [63]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана - 2016 » 9-11 классы [ Добавить статью ]

НАДІЯ

Куждін Максим Олександрович, 14 років
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, 9-А
Керівник - Дєрусова Ірина Юріївна
Жанр - есе
Назва - Надія
Опис - Не кожен документальний фільм розповідає лише про події й факти. Деякі розкривають ще таємницю почуттів... Не вірите? Спробую це довести!
Фільм - Ласкаво просимо на Фукушіму

 

 

НАДІЯ
Мир, злагода, добробут, упевненість в завтрашньому дні... Як багато речей, які людина так цінує, можна в одну мить у неї забрати... Зруйнувати, понівечити життя, нівелювати сенс людського буття... Та є щось, що не дає нам зламатися навіть у найскладніших ситуаціях.
Багато років жителі Мінома-соми жили звичайним життям, не хвилюючись, що може статися щось надзвичайне, щось, що назавжди змінить життя кожного. Отож катастрофа на атомній електростанції в Фукушимі шокувала, вибила з колії десятки тисяч людей, які вціліли після цунамі й надзвичайно сильного радіаційного забруднення. Здавалося б, більше немає цілі життя, те, на що покладали надії, у що вкладали життя, зруйнувалося за декілька хвилин. Але не всі впали у відчай. Було щось, що давало людям сили.
Сеіко Ковата зі своєю родиною не стала виключенням. Здавалося б, це кінець: усе, що знаходиться поруч, радіаційно активне, і отруйні речовини, накоплюючись в організму, у будь-яку мить можуть досягти критичної точки. Квітковий бізнес Сеіко теж був приречений: навряд чи хтось з людей, що лишилися в місті після жахливої події, купував би квіти. Усе це поєднувалося з тривогою за здоров'я дітей. Було ясно видно, що усі вони лишалися без майбутнього, і життя ставало безглуздим... Та щось давало цій родині натхнення щодня займатися буденними справами.
Дайсуке Каміджо значну частину свого життя вклав у будинок для дітей з психічними розладами. Врешті-решт його мрія опікуватися й допомагати таким дітям здійснилася, та щойно це сталося, як чоловік був вимушений припинити заняття через катастрофу. Він знав, що навряд чи зможе колись продовжувати улюблену справу, проте вирішив робити зоч щось, аби покращити становище. Його праця з очищення від радіації довкілля була безглуздою, але він не припиняв роботи, щось стимулювало його збирати небезпечний шар сажі...
Кей Такахаші наперед знав,чим увінчаються його спроби домогтися виконання замірів. Він чулово розумів, що проводити їх не в інтересах держави, але не спинявся і далі й далі шукав виходу з ситуації.
І хоча основною темою фільму є саме розповідь про катастрофу, нас постійно наштовхують на думку про те, чому ж люди, живучи у постійній небезпеці, і далі не схиляють голови й не опускають рук.
Є багато речей які можна відібрати у людини. Злагоду, мир... Але не надію.
Надія помирає останньою.
Вона дає силу. 
Надія - це життя!

Категория: 9-11 классы | Добавил: mech (21.04.2016) | Автор: Куждін Максим Олександрович
Просмотров: 294 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
    Всього відповідей: 47