ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

5-6 классы [49]
7-8 классы [30]
9-11 классы [63]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана - 2016 » 7-8 классы [ Добавить статью ]

Знання, співчуття, мотивація
Нещодавно у школі ми подивилися документальний фільм «Вітаємо на Фукушімі» про аварію на атомній станції в Японії. Він викликав у мене змішані відчуття і багато запитань.
Фільм був важкий для сприймання. Ми дійсно перейнялися переживан-нями людей і відчули те, що відчували вони. Важко дивитися, як у людей, які жили щасливим безтурботним життям, все почало руйнуватися через вибух і радіацію. Мільйони не знають, що буде ними та їхніми дітьми, оскільки не відомо, як радіація вплине на здоров’я, коли виявляться наслідки опромінення.
Через потужний землетрус, що спричинив вибух на станції і руйнування ядерних реакторів, все те життя, що знали мешканці японських міст, було знищене. Тисячі людей поховали своїх близьких, родичів та друзів.
Перед кожним стояв вибір: їхати чи залишатися, тікати від радіації чи боротися з нею? Тільки, на жаль, боротися надзвичайно важко, бо такого ворога не бачить ніхто.
Мені було дуже сумно дивитися і усвідомлювати, як несправедливо поставилася японська влада та керівництво станції до багатьох жителів. Не всі могли виїхати, оскільки не отримали відшкодування за своє майно.
Дорослі, які залишилися в рідному місті зі своєю сім’єю, постійно боялися за своїх дітей, чи вони не захворіють на рак, інші онкологічні захворювання.
За цим важко спостерігати, але з іншого боку такі фільми, як цей, допомагають усвідомити наскільки в тебе щасливе життя, наскільки незначні твої повсякденні проблеми. Такі фільми вчать цінувати кожну хвилину життя і не перейматися через дрібниці, бо все може змінитися за секунду, ніхто не знає, що станеться.
Крім того, фільм «Вітаємо на Фукушімі» змусив мене задуматися про екологічні катастрофи. Що роблять люди, аби уникнути подібної трагедії? Чи відмовилися від будівництва атомних станцій? Чому так рідко ми думаємо про захист природи, про те, що буде у майбутньому з нашою планетою і з нами?
Жити треба кожною миттю, але не одним днем! Чомусь про це ми забуваємо. І хіба для нагадування треба повторення таких трагедій?!
Категория: 7-8 классы | Добавил: (18.04.2016) | Автор: Сорока Яна
Просмотров: 148 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54