ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

5-6 классы [49]
7-8 классы [30]
9-11 классы [63]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана - 2016 » 7-8 классы [ Добавить статью ]

Далі буде?!
Атомна аварія на Фукушімі, наслідки вибухів і пожежі – страшне видо-вище, а особливо для жителів японських міст неподалік від електростанції.
Фільм «Вітаємо на Фукушімі» – необхідне нагадування про подію, що сталася 11 березня 2011 року у Японії, для людей в усьому світі. На початку повідомляється про трагедію загалом: причина аварії, наслідки, евакуація. Усе це мене вразило. Тоді багато сімей повинні були покинути свої домівки або залишатися вдома, не виходити на вулицю, щоб захиститися від радіації.
Хоч подія трагічна, та мені сподобалося, як режисер звернув увагу на те, що аварія допомогла об’єднати сім’ю, як люди допомагали один одному захиститися від радіації і пережити важкі часи.
Коли дивилася фільм, то зрозуміла, наскільки сильно японці люблять свою країну. Вони щодня у небезпеці, але вирішують залишитися там, де народилися, продовжують вчитися, працювати. Режисер зміг передати почуття гордості за історію та культуру свого народу. У такі нелегкі часи, люди не забувають про традиційні свята, збираються разом, згадують про трагічні події, мріють про щасливе майбутнє.
Мені запам’яталося свято самураїв, мабуть, тому, що я сама цікавлюся культурою та мистецтвом Японії. І дуже добре, що цей епізод став завершальним у фільмі. На початку фільму більшість людей могли б сказати, що нема виходу, що аварія назавжди зруйнувала їхнє життя. А в кінці фільму я зрозуміла, що люди не втрачають надії.
Не можна сказати, що жителі Японії повністю позбулися страху, забули про аварію, очистили свої будинки, вулиці і міста. Вони просто не опустили руки. Мене вразили їхні історії!
Категория: 7-8 классы | Добавил: (18.04.2016) | Автор: Галина Різник
Просмотров: 134 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
    Всього відповідей: 44