ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

5-6 классы [49]
7-8 классы [30]
9-11 классы [63]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана - 2016 » 5-6 классы [ Добавить статью ]

Без дружби життя самотнє
БЕЗ ДРУГА ЖИТТЯ САМОТНЄ

Це дуже добрий та зворушливий фільм про дружбу на перший погляд несумісних тварин. Мені він дуже сподобався. А ще там були й смішні моменти.
В мене теж є друзі, але немає таких, як Зевс і Роксана. Знайшла я їх в дитячому садочку, але, на жаль, вони мене не підтримували. А ще подруга в мене є одна, яка мене підвела.
Запала в голову фраза з фільму, яку сказала Джудіт Норі з Джорданом: «Чому собака може зрозуміти дельфіна й дружити з ним, а наша мама не може порозумітися з твоїм татом?». А й справді, чому ж ми люди – найрозумніші істоти на планеті – не можемо прийняти один одного такими, якими ми є, та зрозуміти, полюбити один одного?
Як Зевс знайшов Роксану? Коли Зевс гуляв по пляжу, він і побачив Роксану, був дуже зацікавлений, навіть, заворожений. Вони познайомились і стали дружити. Мені здається, що така дружба цілком можлива, бо зараз кіт із собакою разом сплять та гуляють. Така дружба дуже допомагає.
Мене дуже звеселив цей фільм, особливо той момент, коли Зевс і Роксана завалили в сіть двох людей. Як залагоджено вони працювали, без зайвих слів!!! От що значить дружба!
А ще був трагічний випадок, коли Зевс, тато і його син уїхали в місто. Навіть, навернулись сльози. Дуже хвилювалась, аби син з татом встигли знайти Зевса до того, як станеться біда.
Ви знаєте, мені здається, що головний герой – собака - без роду, дворняжка, бо саме за неприглядною зовнішністю можна розглянути її внутрішній світ, її розум і почуття гумору. А ще вона сподобалась своїм господарям відкритою душею та своїми емоціями.
Зевс вмів бути другом не тільки для дельфіна, але й Джордану. Цей хлопчина був одиноким, але мав своє хобі – полюбляв фотографувати, так от Зевс його у всьому підтримував.
Мені Джордан в чомусь нагадує мене. Я так не можу проявляти свою дружбу, тому що в мене нема такого друга, але дуже хочу його знайти. Я шукаю друга з такими бажаними рисами: щедрість, добрість, щоб він допомагав.
Одні люди вміють так дружити, а інші – ні. А життя без друга ніяке.
Категория: 5-6 классы | Добавил: (19.04.2016) | Автор: Осипова Валерія Олексіївна E
Просмотров: 212 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54