ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

По ту сторону экрана - 2017 [123]
Тиждень екологічного споживача [27]
Медиатексты "ВМ-НФ" [359]
По ту сторону экрана - 2016 [142]
По ту сторону экрана [84]
Конкурс эссе и рецензий
История И.В. Старова [8]
Всё для дистанционного обучения
Русский язык и литература - Н.Ф. Погорелова [12]
Всё для дистанционного обучения

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » По ту сторону экрана [ Добавить статью ]

Чому так важко?

Бойко Валерія
Учениця 11 – Б класу
Запорізького ліцею №34
м.Запоріжжя, Україна
Рецензія до кінофільму «Сто днів після дитинства»

ЧОМУ ТАК ВАЖКО?

Захоплюючий сюжет, карколомні події, завзята боротьба проти зла – чого тільки не вигадають закордонні режисери, щоб їх фільми були успішними та популярними. Життя завжди диктувало нам свої правила, які змушували нас бути енергійними. У Радянському Союзі, здається мені, все значно спокійніше.

Відома нам усім кіностудія «Мосфільм» полюбляла диктувати свої правила кіно і втілювати у життя проекти, що могли доторкнутися до душі кожного радянського громадянина.

Легкий, простий, ненав’язливий сюжет, приємна та повітряна музика, мальовнича природа – усе це створило гармонійний образ, який проникав і перетворювався на відлуння душі, що давало про себе знати під час перегляду мелодрами «Сто днів після дитинства». Скажу вам чесно, я не люблю мелодрами, бо вони можуть сплюндрувати усе найяскравіше, що є у житті та занурити людину у власний світ почуттів, або дати їй мрійливі надії на світле майбутнє чи то у коханні.

Кохання у підлітковому віці – найпрекрасніше, бо воно не потребує зобов’язань. Про кохання багато хто вже написав і повторюватись я не хочу. Мої думки прикуті до деталей, які були створені авторами не даремно.

Літо. Піонерський табір. Найкращі учні. Природа. Мальовничі ландшафти, що надихають на кохання та мистецтво. Піонервожатий Сергій пропонує дітям поставити на сцені п’єсу Лермонтова «Маскарад» - соціальна п’єса у якій головний герой Євген Арбенін наділений бунтівним духом, розумом, сильною волею. Саме таким постає перед нами і головний герой Лопухін, якому, хоч і не одразу, дають цю роль.

Іншою, не менш важливою деталлю стала картина великого художника, винохідця та ученого Леонарда Да Вінчі «Джаконда» (або «Моно Ліза»).

«Джаконда» є уособленням загадковості та величі. Люди сходили з розуму, розглядаючи годинами її чарівну посмішку. Залишається питання: хто з двох дівчат, Єрмоліна чи Соня, є прототипом «Джаконди», чи то «Моно Ліза» являється знаком загадковості життя. Вирішувати вам.

Та все ж таки з моєї сторони буде великою помилкою не сказати про кохання, адже воно є центральною фігурою усієї історії. З кохання все починається.

Єрмоліна – перше кохання все дорослого Лопухіна. Вона для нього наче німфа. Нажаль вона не відповіла йому взаємністю. Та саме в цей час відкривається таємниця дівчинки Соні, яка закохана у нашого головного героя. Для мене було неочікуваним кінець фільму, який по суті нічим не завершився. Відкритий фінал і робить фільм філософським. Сама назва вказує на певну філософію.

До речі назва. Вперше почувши її мене зацікавив фільм, а після перегляду я опинилася перед великою кам’яною стіною. І тільки після дня роздумів я зрозуміла, що мені по-справжньому ще не дано зрозуміти суть усього фільму. Режисер та автори тексту хочуть назвою сказати, що дитинство закінчиться тоді, коли ти вперше закохуєшся - твій світ руйнується, ти відчуваєш самотність і відповідальність за свої дії. Кохання – це певний обов’язок перед іншою людиною, а обов’язки бувають лише у дорослих.

То чому ж так важко і боляче переходити у доросле життя? Чому перше кохання ранить та вганяє людину у нудьгу та сум?

Категория: По ту сторону экрана | Добавил: (13.03.2015) | Автор: Валерія Бойко
Просмотров: 354 | Рейтинг: 4.0/2
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54