ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Семінар для методичного об'єднання вчителів хімії Шевченківського району міста Запоріжжя.

2 листопада 2017 року на філії №3 ЗНВК №19 відбувся семінар для методичного об'єднання вчителів хімії Шевченківського району міста Запоріжжя.

Керівник методичного об'єднання вчителів хімії Шевченківського району міста Запоріжжя, Юлія Ніколаєнко, розповіла про перспективи розвитку хімічної освіти на майбутній рік, можливість викладати  інтегрований експериментальний курс та методичні навчання і семінари Запорізького регіону.

Вчителі хімії Андрій Єлькін та Лілія Кожокар ділилися досвідом з питань формування екологічних компетенцій на уроках хімії та в позаурочний час. Вони переконані, що найбільш вдалою технологію для цього є проектна. Під час реалізації проекту дитина є активним учасником, а не слухачем, набуваючи при цьому не тільки знання , а що найголовніше - компетенції.

Андрій Єлькін презентував досвід роботи ЗНВК №19 по темі "Екологічні аспекти реалізації програми шкільного курсу хімії в контексті застосування проектного методу: компетентністний підхід в навчанні" та представив проекти МЕГО "Мама-86-Запоріжжя", які ще реалізуються та ті, які вже мають позитивний результат: «Забезпечення рівного права на воду та санітарію в Запорізькому регіоні", «Хімічна безпека у дитячих садочках», «Запорізька область! Обережно пестициди!».

Лілія Кожокар підготувала виступ про досвід формування екологічних компетенцій в курсі органічної хімії в рамках Тижня екологічного споживача, який в Україні координується Всеукраїнською екологічною громадською організацією "МАМА-86", та провела майстер-клас для вчителів Шевченківського району з формування компетенцій по розпізнаванню небезпечних речовин в засобах особистої гігієни.

Вчителі-хіміки швидко впоралися із завданням і знайшли в рідкому милі всі токсиканти. Практикуючі педагоги району наголосили на важливості екологічної компетенції для учнів не тільки при вивчені предметів природничого циклу, а й в повсякденному житті.

Керівник методичного об'єднання вчителів хімії Шевченківського району Юлія Григоріївна Ніколаєнко подякувала адміністрації ЗНВК №19 та вчителям-доповідачам за відмінну організацію захода. Ми ж, в свою чергу, за можливість фахового спілкування з колегами-однодумцями, нагоду поділитися зі своїми наробками.

Сподіваємося, що наш досвід зацікавив колег і ми будемо співпрацювати задля формування екологічної культури молодого покоління.

Лілія Кожокар, вчитель хімії та біології

Категория: Экспертный совет | Добавил: (08.11.2017) | Автор: Лілія Кожокар
Просмотров: 206 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54