ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП 29 травня - 12 червня 2017 рік
 
 
 
МОЖЛИВОСТІ

Літня школа з медіаграмотності для учнів старшої середньої загальноосвітньої школи

Літня школа з медіаграмотності для учнів старшої середньої загальноосвітньої школи30 червня – 3 липня 2017 року відбудеться Літня школа з медіаграмотності для учнів старшої середньої загальноосвітньої школи (9-11 клас). Перевага надається учасникам з Луганської та Донецької областей, а також внутрішньо-переміщеним особам, які цікавляться тематикою медіа.

Захід відбудеться в етнографічному комплексі «Українське село» (Києво-Святошинський район).  
Заявки приймаються до 20 червня 2017 року

БІЛЬШЕ >>>
 

Триває реєстрація на семінар “Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет”

22-23 червня 2017 року  в Полтаві для журналістів зі всієї України відбудеться семінар “Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет”. 

Захід організовує Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
Заявки до участі приймаються до 15 червня 2017 року
БІЛЬШЕ >>>

 

Запрошуємо до обговорення проектів навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Міністерство освіти і науки України пропонує для обговорення проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Зокрема це і програма "Громадянська освіта", де істотний блок присвячений медіаграмотності. Над ним працювали експерти #АУПОксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП, Татьяна Мелещенко (Tetiana Meleshchenko), Інститут історичної освіти НПУ ім. М. Драгоманова, Олександр Мокрогуз, Чернігівський ОІППО ім. К. Ушинського, Tamara Chrystiuk, Інститут історичної освіти НПУ ім. М. Драгоманова. 
Долучитися до обговорення можуть всі охочі!
БІЛЬШЕ >>>

 

Літня школа з медіаграмотності в Карпатах для студентів 1-3 курсів українських ВНЗ

Літня школа з медіаграмотності в Карпатах для студентів 1-3 курсів українських ВНЗ від Internews Ukraine вже чекає на тебе. 
30 щасливчиків, які устигнуть подати заявку до 30 червня 23:00 та будуть відібрані до участі організаторами проведуть цілих 5 днів на базі з чаном, квадроциклами та конями!
БІЛЬШЕ >>>

НОВИНИ

Як подають політичні новини центральні канали країни?

Валерий Иванов, президент #АУП наживо в ефірі Громадське радіо ділився результатами моніторингу політичних новин семи провідних українських телеканалів, який АУП здійснює з 2002 року спільно з ученими Інститут Соціології НАНУ. В ефірі обговорювали результати останнього моніторингу, який АУП оприлюднила 31 травня 2017 року, що був здійснений за підтримки Програма "У-Медіа", Інтерньюз.
БІЛЬШЕ >>>

 

У Луганській області ще в 13 навчальних закладах буде читатися курс «Основи медіаграмотності» з нового навчального року

З 2017-2018 навчального року в Луганській області, в тому числі й у Сєвєродонецьку, у 13 навчальних закладах буде читатися курс «Основи медіаграмотності». Днями представники цих навчальних закладів взяли участь у семінарі-тренінгу «Інтенсивне впровадження медіаосвіти в навчально- виховний процес» який провела Елена Бурим, старший викладач кафедри управління освітою Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Усі учасники заходу отримали видання #АУП, в тому числі й одне з найпопулярніших серед медіапедагогів - підручник для вчителя "Медіаграмотність", яке вдруге цього року АУП перевидала завдяки підтримці Програма "У-Медіа", Інтерньюз.

 

Олексій Мацука: “Замовчування чогось перетворює журналістику на редактуру рекламного буклету”

Андрей Коваленко (Andrei Kovalenko), виконавчий директор #АУП поспілкувався з Oleksiy Matsuka про професійні стандарти журналіста, "Суспільне телебачення Донбасу", роботу в умовах збройного конфлікту та інформаційної війни, про перше місце роботи, улюблений жанр у журналістиці та на інші теми, що можливо відкриють вам героя інтерв'ю з дещо іншої сторони.
БІЛЬШЕ >>>

РЕСУРСИ

Електронна бібліотека результатів моніторингу національних та регіональних медіа 

Програма USAID Ukraine - USAID УкраїнаInternews "Український медійний проект", або Програма "У-Медіа", Інтерньюз, створила першу електронну бібліотеку, в якій кожний охочий зможе ознайомитися з результатами моніторингу національних та регіональних медіа. Такий моніторинг проводять провідні медійні організації та наші партнери з метою поширення інформації щодо дотримання професійних стандартів, наявності замовних сюжетів, матеріалів з ознаками пропаганди та дезінформації.

Свої матеріали - українською та англійської мовами - в бібліотеку надають Академія Української ПресиІнститут Масової Інформації (ІМІ)Детектор медіаPylyp Orlyk Institute for Democracy (Інститут демократії ім. Пилипа Орлика).
Перейти до бібліотеки >>>

 

Збірник статей П’ятої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»

Збірник статей П’ятої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»393 сторінки присвячених питанням медіаосвіти вже з'явилися на сайті #АУП у формі збірника статей за результатами П’ятої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», яку АУП організувала за підтримки Програма "У-Медіа", Інтерньюз 31 березня - 1 квітня 2017 року. 
Читайте, вивчайте, діліться!

БІЛЬШЕ >>>

 

Як новий підручник-комікс допомагає залучати школярів до журналістики і новинної грамотності

Молодь по всьому світу страждає від нестачі новинної грамотності. Дослідження показують, що багато школярів не вміють відрізняти реальні новини від фейковий і сумнівні джерела інформації від тих, які заслуговують на довіру.
Наполовину комікс, наполовину підручник для старшої школи - новий посібник NewsHound's Guide to Student Journalism орієнтований на навчання школярів новинній грамотності і на те, щоб залучити їх до вибору журналістики в якості майбутньої професії.

БІЛЬШЕ >>>

 
Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (14.06.2017) | Автор: АУП
Просмотров: 302 | Теги: бюлетень, ресурси, можливості, новини, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54