ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП 29 лютого - 13 березня 2016 року
У Києві підбили підсумки проекту
«Програма медіаграмотності для громадян» 

 
56-7 березня у Київ приїхали учасники-тренери із різних областей. Головна мета зустрічі - обмінятись досвідом, розповісти про проблеми, які виникали під час навчання, обговорити перспективи просування медіаграмотності серед населення. На заході відбувся великий «ярмарок обміну досвідом», під час якого було представлено близько 80 презентацій про результати проекту. Яка  ж кількість громадян стала медіаграмотною за час проекту, можна дізнатися за посиланням нижче. 
 
 
Міжнародна науково-практична конференція «Морально-етичний дискурс сучасних ЗМІ в координатах викликів доби»
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Морально-етичний дискурс сучасних ЗМІ в координатах викликів доби».
У межах конференції відбудеться міждисциплінарний «круглий стіл»: «Репутація вітчизняного журналіста й морально-етичний вимір українських реформ», співорганізатором якого є ‪#Академія_української_преси‬.
Заповнити анкету для участі у круглому столі можна тут >>>
 
 
АУП презентує нове видання "Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін: Посібник для вчителя"

5На сайті ‪#АУП можна ознайомитися з новим виданням "Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін: Посібник для вчителя". 
У рамках Четвертої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», що відбудеться 18-19 березня у Києві, запланована презентація посібника. 
Створення і видання посібника стало можливим завдяки підтримці Програми Матра Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів

 
Видання АУП у списку лідерів Книжки року 
 
Видання ‪#АУП "Новий посібник з журналістики та онлайн-журналістики"(Вольф ШНАЙДЕР, Пауль- 5Йозеф РАУЕ) на першому місці в номінації "Обрії" підномінації"Спеціальна література/довідкові видання"Всеукраїнського рейтингу "Книжка року". Видання здійснене за підтримки Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні.
До рейтингового дослідження "Книжка року-2015" потрапили книжки, видані від грудня 2014-го до грудня 2015-го року українськими видавцями самостійно або у співпраці з іноземними партнерами. Весь асортимент оцінюється в семи номінаціях, кожна з яких ділиться на підномінації. В семи тематичних номінаціях було оцінено 1022 видання.
 
Медіаосвіта: історія та теорія 
 
У навчальному посібнику Олександра Федорова розглядаються питання історії, теорії і методики медіаосвіти (тобто освіти на матеріалах засобів масової комунікації - телебачення, преси, радіо, кінематографу, відео, інтернету і т.д.). Даються характеристики найбільш відомих медіаосвітніх концепцій, аналізується практичний досвід ведення медіаосвітніх курсів для школярів і студентів. У додатку містяться: словник медіаосвітніх термінів; списки книг, сайтів з проблем медіаосвіти, медіапедагогіки, медіаграмотності, програми навчальних курсів. Для студентів вузів, аспірантів, викладачів, вчителів.
 
Google створив пошуковик для дітей
 
5Пошуковик Kiddle за замовчуванням видає безпечний для дітей контент.

Компанія Google представила пошуковик, призначений для дітей. Пошуковик, який отримав назву Kiddle, не пропускає в результати пошуку контент, призначений для дорослих.

Про це пише Tech Times.

Дізнатися більше >>> 

 
Як створити сучасну презентацію? 

У цій статті можна дізнатися про те, як влучно, наочно та красиво донести інформацію за допомогою презентацій.

Дізнатися більше >>>

 
Валерій Іванов: “Журналістика – це не поле бою, а інформування аудиторії”

1-2 березня 2016 року в Нікополі завершився дводенний тренінг«Стандарти журналістики в умовах військових конфліктів», який був організований для журналістів місцевих видань Академією української преси за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США. У першу чергу обговорювали типові випадки порушень журналістських стандартів у матеріалах, проблеми із підтвердженням достовірності інформації, доступу та отримання інформації з офіційних джерел, оприлюднення джерел інформації. 

Дізнатися більше >>>

 
«Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту» (Запоріжжя, 3-4 березня 2016 року)

Академія української преси (АУП) продовжує серію тренінгів «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту». 3-4 березня 2016 року команда тренерів працювала зі студентами-журналістами в Запорізькому національному університеті.

Дізнатися більше >>>

 
Програма міжредакційних обмінів 
 
Студенти факультетів журналістики та молоді журналісти з досвідом роботи не більше 5 років мають можливість попрацювати в редакціях провідних ЗМІ різних регіонів України. Організатори - Media Development Foundation і mymedia.org.ua
 
Як протидіяти троллінгу та агресивній поведінці в мережі
 
Як боротися з негативом в коментарях до ваших матеріалів в мережі? Як розпізнати мережевого троля і ефективно протистояти його атакам? Пропонуємо ознайомитися з даним матеріалом, який покликаний допомогти знайти відповіді на ці питання. 
 
«Fact checking – найбільша проблема онлайн-журналістики», – Андрій Юричко

10 березня у Вінниці завершився дводенний семінар "Онлайн-журналістика". Про місце та роль інтернет-журналістики в системі традиційних медіа, основні тренди, авторські права в інтернеті, особливості створення матеріалів для електронних медіа, способи поширення журналістських матеріалів в інтернеті та багато чого іншого обговорювали студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського разом з тренерами. 

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (15.03.2016) | Автор: АУП
Просмотров: 364 | Теги: бюлетень, новини, медіаосвіта, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
    Всього відповідей: 47