ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП (1-14 грудня 2015 року)
Результати Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності
 
Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Академією української преси оголошує результати Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.
Конкурс відбувся за підтримки програми "Матра" Міністерства закордонних справ Нідерландів 
 

Невдала проекція 

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами дослідження Катерини Соколової, яке було проведене за підтримки Центру інформації про права людини. Основний меседж дослідження - дискримінація переселенців та проекція думки батьків на дітей. 
"Для того, щоб подолати дискримінацію серед дітей і через дітей, потрібно подолати основні причини. Діяти в таких випадках потрібно не він джерела, а від носія. Оскільки у цьому випадку джерелом інформації є дорослі, а з дорослими працювати складніше, оскільки їхня точка зору сформована, залишаються носії інформації – діти, точка зору яких може бути скорегована"
 
Урок-переможець "Пропаганда войовничого антисемітизму як напрямок ідеологічної політики гітлерівського режиму"

Ось і закінчився конкурс на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності. Неочікувано багато уроків ми отримали - 265. Тому конкурсному журі довелося більше часу присвятити оцінюванню кожної надісланої роботи. Час познайомитися з переможцями. Презентуємо урок-переможець конкурсу "Пропаганда войовничого антисемітизму як напрямок ідеологічної політики гітлерівського режиму" Світлани Губіної, старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Дізнатися більше >>>

 
Stepic.org - можливості для навчання 

Stepic.org - відкритий онлайн-конструктор навчальних курсів. І абсолютно кожен викладач може використовувати його для створення власних уроків.

Дізнатися більше >>>

 
Модель уроку "Суспільне життя в СРСР в другій половині 30-х років"
 
Модель уроку "Суспільне життя в СРСР в другій половині 30-х років" ("Всесвітня історія", 10 клас, історичний профіль) Віктора Тоболіна, вчителя суспільних та економічних дисциплін Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Миколаївська область) стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.
 
«Світові стандарти журналістики» у Маріуполі

До студентів Маріупольського державного університету в рамках семінару "Світові стандарти журналістики" (3-4 грудня) сьогодні завітав Микола Токарський, головний редактор газети "Приазовський робітник". Разом з нашими тренерами, Валерієм Івановим та Володимиром Мостовим, він ділився досвідом роботи в сфері журналістики. 

Дізнатися більше >>>

 
Модель уроку зі "Всесвітньої історії" «Становлення тоталітаризму в СРСР: медійний аспект»
 
Модель уроку «Становлення тоталітаризму в СРСР: медійний аспект» ("Всесвітня історія", 10 клас) Олександра Мокрогуза, завкафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидата педагогічних наук, доцента стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.
 
Модель уроку «Хрущевская оттепель. Украина в условиях десталинизации (1956-1964)»

 
Модель уроку «Хрущевская оттепель. Украина в условиях десталинизации (1956-1964)» ("Історія України", 11 клас) Наталії Понежі, заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя історії Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, Дніпропетровської обл.
 
Безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету "Основи програмування" українською мовою 


Prometheus, український проект відкритих онлайн-курсів, відкрив реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 «Основи програмування», перекладений на українську мову.
Одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Протягом року Prometheus планує залучити до вивчення програмування 50 000 слухачів з усіх куточків України.

 
Відбулася презентація нових видань Бібліотеки масової комунікації та медіаграмотності АУП

9 грудня 2015 року відбулася презентація нових видань Бібліотеки масової комунікації та медіаграмотності АУП – посібника «Абетка медіа» Норберта Больца та аналітичного звіту "Український медіаландшафт - 2015". Захід відбувся у приміщенні Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. 

Особлива подяка Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Представництву Фонду Конрада Аденауера в Україні за можливість публікації цх видань
 
 
Модель уроку «Політична діяльність та участь громадян в управлінні суспільством. Вибори як інструмент демократії.
Види та функції засобів масової інформації.
ЗМІ як засіб формування громадської думки» 

Знайомимося з роботою останнього лауреата Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності Наталії Шаповалової, викладача соціально-економічних дисциплін Бериславського педагогічного коледжу імені В. Ф. Беньковського (Херсонська область). Розроблена Наталією модель уроку «Політична діяльність та участь громадян в управлінні суспільством. Вибори як інструмент демократії. Види та функції засобів масової інформації. ЗМІ як засіб формування громадської думки» рекомендована до використання у роботі із 11-класниками загальноосвітніх шкіл на уроках курсу "Людина і світ". 

 
Посібник з верифікації

Посібник з Верифікації - інноваційний ресурс для журналістів та організацій, які надають допомогу, що містить покрокові інструкції щодо того, як під час надзвичайних ситуацій працювати з контентом, отриманим від читачів. Посібник надає кращі практичні поради щодо того, яким чином перевіряти та використовувати інформацію, отриману від широкого кола людей, а також дієві рекомендації щодо організації підготовки ньюзрумів до роботи під час лиха. Незважаючи на те, що посібник призначений для журналістів та фахівців з надання допомоги, він може бути використаний будь-ким. Його поради і покрокові інструкції є цінними незалежно від того, ким ви є - журналістом-новинарем, громадським репортером, надавачем допомоги, волонтером, студентом школи журналістики, спеціалістом з кризових комунікацій чи науковцем, який досліджує соціальні медіа.

Посібник розроблено і підготовлено Європейським Центром Журналістики, який базується у Голандії, в рамках ініціативи Журналістики надзвичайних ситуацій.

 
«Стандарти журналістики в умовах військово-політичного конфлікту»
(Харків 10-11 грудня 2015 року)

В умовах сьогодення журналістам надважливо знати про таке явище як "мова ворожнечі", про завдання медіа на війні, про право на приватність бійців та мирного населення, поранених та загиблих. У Харкові місцеві журналісти два дні поспіль працювали з тренерами Валерієм Івановим, Володимиром Мостовим та Сергієм Томіленком у рамках семінару «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту», вивчаючи ці та інші питання.

 
«Український медіаландшафт-2015»

«Український медіаландшафт-2015» – це аналітичний звіт, який фіксує тенденції розвитку медіа у 2015 році. Він містить огляд структур, ринку та тенденцій розвитку медіа, правового поля, в якому вони існують. У підготовці звіту взяли участь українські медіаексперти, зокрема Олесь Гоян, Діана Дуцик, Отар Довженко, Віталій Мороз, Олег Хоменок. 
Ідея цього проекту народилася під час засідань підгрупи «Незалежні медіа» (Робоча група з демократії, прав людини, ефективного державного управління та стабільності) Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у жовтні-листопаді 2010 року в Брюсселі та Берліні. Медіаексперти з шістьох країн Східного партнерства вирішили, що один з пріоритетів роботи – це підготовка аналітичних звітів – медіаландшафтів кожної країни. Проаналізувавши медіаситуацію в кожній країні, можна визначити спільні проблемні поля, над розв’язанням яких і потрібно працювати разом, поєднуючи в єдиній синергії зусилля, знання та досвід, а також залучаючи авторитет міжнародних інституцій для лобіювання певних рішень.
Особлива подяка Представництву Фонду Конрада Аденауера в Україні за сприяння у виданні цього аналітичного звіту

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (14.12.2015) | Автор: АУП
Просмотров: 300 | Теги: бюлетень, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
    Всього відповідей: 47