ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП 18 січня -1 лютого 2016 року
Триває реєстрація на Четверту міжнародну науково-методичну конференцію «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»

Четверта міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» відбудеться 18 – 19 березня 2016 року в м. Києві.
Заявки та тексти статей на участь у конференції приймаються до 20 лютого.
 
Конкурс для викладачів, за результатами якого є можливість потрапити на курси до Ізраїлю, де навчатимуть розвивати критичне мислення у студентів.
 
"Довіра до українських ЗМІ стрімко падає" - Валерій Іванов
 
5


Президент Академії української преси Валерій Іванов поділився зі слухачами Громадського радіо інформацією про довіру до українських медіа. Чи довіряє суспільство вітчизняним мас-медіа, слухайте у радіосюжеті.
 
Інфографіка дня: півсотні способів маніпуляції свідомістю

Псевдовчені, політики і звичайні люди часто користуються психологічними прийомами, які навмисно вводять нас в оману. І такий психологічній обробці складно протистояти. Ось логічні помилки, які співрозмовники або оратори навмисно використовують, щоб задурити голову.

Дізнатися більше >>>

 
Конкурсі планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін»

5Конкурс планів-конспектів «Учителі змін» для учителів освітніх закладів Донецької, Луганської, Одеської, Херсонської, Запорізької областей України.

Мета й завдання: підвищення професійної компетенції учителів у класно-урочній та позаурочній роботі з учнями для  просування демократичних цінностей держави, навичок управління конфліктами та налагодження мирного діалогу в громаді.

Заявки можна надсилати до 10 лютого 2016 року. 

Дізнатися більше >>>

 
8 налаштувань для Microsoft Office, які можуть вам знадобитися
 
Програми, що входять в пакет Microsoft Office, мають широкий набір функцій, про багато з яких користувачі навіть не підозрюють. З іншого боку, деяких можливостей все ж не вистачає. Частину таких прогалин можна закрити за допомогою налаштувань від сторонніх виробників. Про найцікавіші з них ми вам і розповімо.
 
Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Від медіаграмотності до медіакультури:  стратегії, проблеми, перспективи»

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Від медіаграмотності до медіакультури: стратегії, проблеми, перспективи», яка відбудеться 27 квітня 2016 року.

Мета конференції: поєднання зусиль науковців та практиків для розвитку медіаосвіти України та імплементації світового досвіду у вітчизняну освіту.

Дізнатися більше >>>

 
У Львові відбувся семінар «Практична медіаграмотність для викладачів суспільних дисциплін»

 

22-23 січня 2016 року в м. Львів відбувся семінар «Практична медіаграмотність для викладачів суспільних дисциплін». Учасники семінару – 18 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова та Львівської області, співробітники Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Захід організувала Академія української преси за підтримки Міністерства освіти і науки України та Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники шукають 10 найважливіших новин в періодичних виданнях
Євген Нестеренко, вчитель історії з Станківської ЗОШ I-III ст. та Оксана Волошенюк
 
Як в Україні, Молдові та Вірменії вчать медіаграмотності
 
5Медіаексперт Тетяна Мельничуквважає, що навчання медіаграмоті важливе для всіх жителів пострадянського простору, в тому числі для білорусів:
«Протягом довгих років існування Радянського Союзу ми жили з переконанням того, що все написане в газеті і сказане по телевізору - правда. Часи давно змінилися. І в СРСР газети не завжди писали виключно правду. А зараз, коли пострадянські країни зіткнулися з маніпуляцією громадською думкою і інформаційною війною, коли пропаганда переважає над інформацією, будь-якій людині необхідно розбиратися в тому, що з себе представляє медіа, що таке інформація. Хоча б для того, щоб не дозволити маніпулювати собою».
 
ІІІ Міжнародна заочна науково-методична конференція
«Медіасфера і медіаосвіта: специфіка взаємодії
в сучасному соціокультурному просторі»

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін Могильовського інституту МВС запрошують Вас взяти участь (з публікацією у збірнику наукових праць) в ІII Міжнародній заочній (з онлайн-участю) науково-методичній конференції «Медіасфера і медіаосвіта: специфіка взаємодії в сучасному соціокультурному просторі».
Запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, студенти. Статті необхідно надати до 30 квітня 2016 року.
Мета конференції - активізація наукової роботи в галузі дослідження проблем медіаосвіти в профільних і непрофільних навчальних закладах.
Форми участі:
- Заочна,
- Онлайн-участь (з використанням Skype, Conferendo та ін. Сервісів).

 
Конкурс: "Дискримінація і толерантність в Україні"

5Асоціація карикатуристів спільно з Коаліцією з протидії дискримінації в Україні за  підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує в 2016 році VII Всеукраїнський конкурс карикатур з прав людини за темою: «ДИСКРИМІНАЦІЯ ТА ТОЛЕРАНТНІСТЬ В УКРАЇНІ»

 
Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективні напрямки дослідження українського медійного контенту: фундаментальні та прикладні аспекти»

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективні напрямки дослідження українського медійного контенту: фундаментальні та прикладні аспекти» яка відбудеться 7 квітня 2016 року (м. Київ)

 
"Світові стандарти журналістики" у Острозі

28-29 січня 2016 року в НУ "Острозька академія" Академія української преси провела семінар "Світові стандарти журналістики".

 
Можливість стажування у редакції DW

Deutsche Welle (DW) запрошує молодих журналістів з усього світу взяти участь у програмі стажування. Учасники працюватимуть в редакції DW, а також візьмуть участь у низці професійних семінарів і тренінгів. Програма розпочинається у вересні 2016 року і триває 18 місяців, протягом цього часу стажери отримуть стипендію розміром 1590-1855 євро на місяць

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (02.02.2016) | Автор: АУП
Просмотров: 576 | Теги: бюлетень, інформація для медіапедагогів, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 43