ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП (16 - 30 листопада 2015 року)

30 дводенних тренінгів за 30 днів 

5А в ‪#АУП маленьке свято - велике досягнення. 29 листопада 2015 року в Дніпропетровську завершився 30-й за ліком у цьому місяці дводенний тренінг. Спочатку здавалося, що це щось неможливе. Але дякуючи нашим партнерам та вам, друзі, ми змогли це зробити. Сподіваємося, що далі буде ще більше тренінгів від тих, кого ми навчали (420 учасників), а відтак медіаграмотне українське суспільство.
 
АУП презентує одразу 2 нові видання
Бібліотеки масової комунікації та медіаграмотності 

 
Посольство Федеративної Республіки Німеччина в УкраїніПредставництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Академія української преси запрошують Вас взяти участь у презентації нових видань Бібліотеки масової комунікації та медіаграмотності АУП – посібника «Абетка медіа» Норберта Больца та аналітичного звіту "Український медіаландшафт - 2015", яка відбудеться 9 грудня 2015 року об 11:00 за адресою: Київ, вул. Хмельницького, 25 (Посольство ФРН в Україні).
Акредитація триває до 5 грудня 2015 року. 
 

Студенти Донецького національного університету
вчилися писати про економіку доступно 

 

Два дні поспіль у Донецькому національному університеті (Вінниця), студенти-журналісти слухали модуль «Як писати про економіку доступно». Валерій Іванов та Андрій Юричко ділилися з учасниками тонкощами роботи журналіста над економічними матеріалами. Відтак, присутні тренінгу дізналися про GOSS-метод написання матеріалу, особливості роботи з офіційними джерелами, прес-службою, інсайдерською інформацією та багато іншого. 

Детальніше>>>

У Запоріжжі на семінарі для заступників директорів та класних керівників шкіл презентували нове видання ‪#АУП - "Абетка медіа" 

19 листопада 2015 року, в четвер, у Запорізькому НВК №19 відбувся семінар для заступників директорів та класних керівників шкіл міста, в ході якого медіапедагоги школи-комплексу ділилися досвідом з впровадження авторської медіаосвітньої моделі, що отримала назву "Вісник Мрії - Новий Формат". ЗНВК №19 є базовою школою Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти. МП "ВМ-НФ" стартував у 2008 році. З тих пір розроблені і впроваджені численні навчальні практики, завдяки яким учні школи опановують медіаграмотності стають медіакультурними людьми інформаційного суспільства. 


Детальніше>>>

 
У Житомирі відбувся семінар "Як писати про економіку доступно" 

19-20 листопада 2015 року Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу провела дводенний семінар «Як писати про економіку доступно» для студентів-журналістів Житомирського державного університету імені Івана Франка.  

Детальніше>>>
 
Що є в основі ефективності ЗМІ?
30 редакторів обговорили це у Полтаві

27 листопада 2015 року УАВПП провела у м.Полтава Семінар «Інновації у ЗМІ: досвід колег щодо роботи з аудиторією та контентом». Для участі у семінарі було подано 60 заявок, з яких була сформована навчальна група у складі 33 фахівців. Родзинкою семінару була його сфокусованість на вивченні реально працюючих практик. Жодна з доповідей не була порожньою. Усі експерти розповідали виключно про те, що вони роблять сьогодні, і про те, які результати дає така робота. Учасники мали чудову нагоду ставити питання кожному з експертів та обговорювати із ними свої ідеї, отримувати експертні оцінки щодо реалістичності та ефективності цих ідей.

Детальніше>>>
 

Конкурс журналістських матеріалів
«Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату!»

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Національний екологічний центр України оголошують конкурс журналістських матеріалів на тему «Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату!» Конкурс проводиться напередодні Конференції ООН з питань зміни клімату, що відбудеться за участі 198 країн світу у грудні цього року у Парижі. Головна мета заходу – підписати нову кліматичну угоду, яка прийде на зміну Кіотському протоколу. Мета конкурсу «Україна зі світом. Ні глобальній зміні клімату!» – привернути увагу медійників до проблеми зміни клімату та більше висвітлювати події міжнародного масштабу, що стосуються екології.

Детальніше>>>
 
Всеукраїнський конкурс короткометражних фільмів
"Україна: шлях до миру"

 
 
Тематика Всеукраїнського конкурсу короткометражних фільмів "Україна: шлях до миру" присвячена загальнолюдським цінностям і особливо актуальна сьогодні для всієї України. Це і людські відносини, і жага жити, творити, будувати, прості життєві історії, погляд в майбутнє України.
Головою оргкомітету Конкурсу призначений переможець Національного конкурсу кінофестивалю "Молодість" Нікон Романченко. Він же залучив до співпраці молодих кінорежисерів, що входять в громадську організацію Сучасне українське кіно (СУК). Всеукраїнський конкурс короткометражних фільмів "Україна: шлях до миру" проходитиме півроку – з листопада 2015 по квітень 2016 року.
 
П’ять тез про явище “кризи довіри” до журналістики у Західній Європі 

 
Картина журналістики у Європі – сумна: журналістика у Західній Європі потерпає від “кризи довіри”. У цій статті автор висуває п’ять тез про це явище.
 
Навчальна програма стажування у Франції
на тему громадянської освіти

5Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні». 
Орієнтовна дата поїздки – з 9 по 16 квітня 2016 р. 
Останній термін подання документів на програму – до 15 грудня 2015 р.

 
У Мінську (Білорусь) відбулося нагородження переможців
IV конкурсу "Освіта для свободи/Ноутбук активному вчителю"

28 листопада 2015 року в Білорусі (Мінськ) відбулося нагородження переможців IV конкурсу "Освіта для свободи/Ноутбук активному вчителю", головною темою якого стала медіаосвіта, а головним призом - ноутбук. Однією з переможниць стала Алла Лозицька (директор, вчитель російської мови та літератури Столинської середньої школи № 2), учасниця Літньої школи ‪#АУП 2014 року, яка була організована за підтримки mymedia.org.ua Вітаємо! Так тримати, колеги!

 
 
Як відрізнити правду від брехні у новинах 

Змістовний відеоматеріал про необхідність уміння критично мислити.
Дивимося та вчимося! 

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (03.12.2015) | Автор: АУП
Просмотров: 312 | Теги: бюлетень, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 43