ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП (14 - 28 грудня 2015 року)
Електронний бюлетень Академії української преси
14 - 28  грудня 2015 року
View this email in your browser
Методична розробка бінарного уроку «Революція Гідності на тлі суспільно-політичної кризи 2013-2015 рр. в Україні»
 
Методична розробка бінарного уроку з курсу «Історія України» для учнів 11 класу профільний рівень на тему: «Революція Гідності на тлі суспільно-політичної кризи 2013-2015 рр. в Україні» Ємцової Вікторії та Піддубного Сергія вчителів КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 64 Маріупольської міської ради Донецької області» стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.
Конкурс відбувся за підтримки програми "Матра" Міністерства закордонних справ Нідерландів 
 
Вчитися "читати" кіно як чільна навичка медіаграмотного суспільства 
 
15 грудня на VII Пленумі Національної спілки кінематографістів України говорили про кіноосвіту. Про кіноосвіту як підготовку фахових кінематографістів і про кіноосвіту як навчання аудиторії декодуванню аудовізуальних зображень. Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП, член Міжнародної асоціації кінокритиків (FIPRESCI) розповіла про масштабні кіноосвітні програми.
 
5 порад для створення якісного зображення

Чому для гіперпосилань обрали саме синій колір? 
У цьому матеріалі багато цікавої та корисної інформації про кольори, зображення та сприйняття візуального ряду людиною.

Дізнатися більше >>>

 
Методична розробка уроку-проекту «Голодомор 1932-1933 років» 

Методична розробка уроку-проекту з курсу «Історія України» для учнів 10 класу на тему: «Голодомор 1932-1933 років» Федорова Олега, вчителя історії КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівської районної ради Запорізької області» стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.

Дізнатися більше >>>

 
Фільм про акцію "Україна без Кучми" для уроків з історії України
 
Фільм про акцію "Україна без Кучми" 2001 року. Історія революції, що не відбулась. Про ці події молоде покоління нічого не знає. Тому рекомендовано для уроків історії, молодіжних організацій, сімейного перегляду.
 
ЮНЕСКО 2016. Мультимедійний конкурс для молоді 

ЮНЕСКО - це організація ООН, яка бере участь у розвитку освіти, науки і культури та запрошує молодь зі всього світу взяти участь в мультимедійному конкурсі, який відбудеться 2015 - 2016 року. Місія ЮНЕСКО полягає в тому, щоб заохотити молодь, спрямувати їх таланти на розвиток нашого майбутнього. 

Дізнатися більше >>>

 
«Повсякденне життя населення УРСР у період загострення кризи радянської системи (середина 60-х – середина 80-х рр.)»
 
Методична розробка уроку-дослідження з елементами медіаосвіти з курсу «Історія України» для учнів 11 класу на тему: «Повсякденне життя населення УРСР у період загострення кризи радянської системи (середина 60-х – середина 80-х рр.)» Горної Олени, методиста науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності. 
 
Конкурс серед педагогів «Сталий розвиток – наш вибір»

З метою підвищення рівня освіченості педагогів України з питань освіти для сталого розвитку Програма розвитку ООН оголошує Всеукраїнський конкурс «Сталий розвиток – наш вибір». Подача конкурсних робіт до Оргкомітету Конкурсу здійснюється з 25 грудня 2015 року по 20 лютого 2016 року. 
 
Медіа як посередник у розв'язанні та попередженні конфліктів

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує журналістів місцевих і регіональних засобів масової інформації взяти участь у триденній сертифікатній програмі "Медіа як посередник у розв'язанні та попередженні конфліктів". Програма відбудеться 4-6 лютого 2016 року в Львові за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

 
Імперія брехні. База псевдосоціологів та прихованих піарників

В Україні працює не більше десяти авторитетних служб, спроможних провести якісне та достовірне всеукраїнське опитування громадської думки. Коли правдиві результати політиків не влаштовують, вони через спеціальні псевдосоціологічні служби оприлюднюють вигідні для себе рейтинги. Це потрібно для того, щоб набрати додаткові голоси на виборах.

 
Про те, чим небезпечний для суспільства hate speech, в інтерв'ю розповів правозахисник INSIDER Максим Буткевич

Що таке мова ворожнечі? Хто є її носієм? Чому певні терміни провокують незворотню дію? Чим вона є небезпечною? Детальніше у інтерв'ю з координатором проекту "Без кордонів", правозахисником Максимом Буткевичем. 

 
Ділимося електронними версіями маркерів, на які потрібно звертати увагу для уникнення маніпуляцій та фейків у медіа. 
 
 
Медіаосвіта як психолого-педагогічний потенціал соціалізації дошкільника. Підбиття підсумків роботи ТТК

У Харкові відбулося останнє засідання учасників ТТК (тимчасового творчого колективу) за темою: «Медіаосвіта як психолого-педагогічний потенціал соціалізації дошкільника. Підбиття підсумків роботи ТТК». Вихованці садочка напередодні Святого Миколая пригостили гостей власноруч зробленими імбирними пряниками.

 
Конкурс есе для молоді “Ми єдині!”

ГО «Запорізька правозахисна група» оголошує конкурс есе для молоді на тему толерантності та взаємоповаги мешканців з різних регіонів України. До участі в конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, інтерни та кандидати наук вищих навчальних закладів всіх спеціальностей віком до 30 років, які проживають в Запорізькій області.

 
Серія уроків на тему «Друга світова війна. Окупація. Голокост»
 

Серія уроків на тему «Друга світова війна. Окупація. Голокост» з елементами медіаосвіти з курсу «Історія України» для учнів 11 класу Фрідман Ірини, вчителя Навчально-виховного комплексу №141 «ОРТ» м. Києва стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.

 
Серія уроків на тему «Жінки 20-30-х років ХХ століття»
 

Серія уроків на тему «Жінки 20-30-х років ХХ століття» з елементами медіаосвіти з курсу «Всесвітня історія» для учнів 10 класу Баган Ірини, вчителя історії Рибинської загальноосвітньої школи I-III ступенів (с. Рибинське Волноваського району Донецької області) стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (28.12.2015) | Автор: АУП
Просмотров: 337 | Теги: бюлетень, новини від шефів, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54