Вчитися "читати" кіно як чільна навичка медіаграмотного суспільства
15 грудня на VII Пленумі Національної спілки кінематографістів України говорили про кіноосвіту. Про кіноосвіту як підготовку фахових кінематографістів і про кіноосвіту як навчання аудиторії декодуванню аудовізуальних зображень. Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП, член Міжнародної асоціації кінокритиків (FIPRESCI) розповіла про масштабні кіноосвітні програми.
Чому для гіперпосилань обрали саме синій колір?
У цьому матеріалі багато цікавої та корисної інформації про кольори, зображення та сприйняття візуального ряду людиною.
Методична розробка уроку-проекту «Голодомор 1932-1933 років»
Методична розробка уроку-проекту з курсу «Історія України» для учнів 10 класу на тему: «Голодомор 1932-1933 років» Федорова Олега, вчителя історії КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівської районної ради Запорізької області» стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.
Фільм про акцію "Україна без Кучми" для уроків з історії України
Фільм про акцію "Україна без Кучми" 2001 року. Історія революції, що не відбулась. Про ці події молоде покоління нічого не знає. Тому рекомендовано для уроків історії, молодіжних організацій, сімейного перегляду.
ЮНЕСКО - це організація ООН, яка бере участь у розвитку освіти, науки і культури та запрошує молодь зі всього світу взяти участь в мультимедійному конкурсі, який відбудеться 2015 - 2016 року. Місія ЮНЕСКО полягає в тому, щоб заохотити молодь, спрямувати їх таланти на розвиток нашого майбутнього.
«Повсякденне життя населення УРСР у період загострення кризи радянської системи (середина 60-х – середина 80-х рр.)»
Методична розробка уроку-дослідження з елементами медіаосвіти з курсу «Історія України» для учнів 11 класу на тему: «Повсякденне життя населення УРСР у період загострення кризи радянської системи (середина 60-х – середина 80-х рр.)» Горної Олени, методиста науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності.
Конкурс серед педагогів «Сталий розвиток – наш вибір»
З метою підвищення рівня освіченості педагогів України з питань освіти для сталого розвитку Програма розвитку ООН оголошує Всеукраїнський конкурс «Сталий розвиток – наш вибір». Подача конкурсних робіт до Оргкомітету Конкурсу здійснюється з 25 грудня 2015 року по 20 лютого 2016 року.
Медіа як посередник у розв'язанні та попередженні конфліктів
Школа журналістики Українського католицького університету запрошує журналістів місцевих і регіональних засобів масової інформації взяти участь у триденній сертифікатній програмі "Медіа як посередник у розв'язанні та попередженні конфліктів". Програма відбудеться 4-6 лютого 2016 року в Львові за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
Імперія брехні. База псевдосоціологів та прихованих піарників
В Україні працює не більше десяти авторитетних служб, спроможних провести якісне та достовірне всеукраїнське опитування громадської думки. Коли правдиві результати політиків не влаштовують, вони через спеціальні псевдосоціологічні служби оприлюднюють вигідні для себе рейтинги. Це потрібно для того, щоб набрати додаткові голоси на виборах.
Про те, чим небезпечний для суспільства hate speech, в інтерв'ю розповів правозахисник INSIDER Максим Буткевич
Що таке мова ворожнечі? Хто є її носієм? Чому певні терміни провокують незворотню дію? Чим вона є небезпечною? Детальніше у інтерв'ю з координатором проекту "Без кордонів", правозахисником Максимом Буткевичем.
Медіаосвіта як психолого-педагогічний потенціал соціалізації дошкільника. Підбиття підсумків роботи ТТК
У Харкові відбулося останнє засідання учасників ТТК (тимчасового творчого колективу) за темою: «Медіаосвіта як психолого-педагогічний потенціал соціалізації дошкільника. Підбиття підсумків роботи ТТК». Вихованці садочка напередодні Святого Миколая пригостили гостей власноруч зробленими імбирними пряниками.
ГО «Запорізька правозахисна група» оголошує конкурс есе для молоді на тему толерантності та взаємоповаги мешканців з різних регіонів України. До участі в конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, інтерни та кандидати наук вищих навчальних закладів всіх спеціальностей віком до 30 років, які проживають в Запорізькій області.