ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень АУП 14 - 27 березня 2016 року
У Києві відбулася Четверта міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»
 
«Медіаграмотність - це ключ до перемоги в інформаційній війні з Росією, і припинення внутрішнього політичного й фінансового впливу на медіа», – звернувся Джон Пеннел, виконуючий обов’язки директора Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі і Молдові та на Кіпрі, до учасників Четвертої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», яку організувала Академія української преси в партнерстві з Міністерством освіти і науки України (18-19 березня 2016, м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 36а, «Smartville»). З цією думкою погодився і Вейн Шарп, директор Інтерньюз в Україні: «Якщо ви припините споживати неякісний продукт, він зрештою зникне».
 
 
Триває реєстрація на ІІІ Міжнародний конкурс рецензій та есе на заданий фільм "По той бік екрану"

Запрошуємо до участі у ІІІ Міжнародному конкурсі рецензій та есе на заданий фільм "По той бік екрану". До участі запрошуються учні 5-11 класів та медіапедагоги. Георграфія конкурсу: Україна, Вірменія, Крим, Білорусь. 

 
Обрано переможців конкурсу «Медіаграмотність – must have сучасного українця»!
 
Фейкова новина про серіал «Комісар Рекс», натхненне відео про медіаграмотність та соціальний плакат про критичне мислення старшого покоління. На що здатні наші переможці? З роботами переможців можна ознайомитися на порталі "Медіаосвіта та медіаграмотність" 
 
Програма національних обмінів

Центр культурного менеджменту (Львів) за фінансування Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED, США) з 1 жовтня 2015 року розпочинають в Україні річну Програму національних обмінів, зорієнтовану на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни. Програма покликана сприяти всебічній співпраці соціально-активних громадян, насамперед молоді, на міжрегіональному рівні.

Бюджет програми передбачає фінансову підтримку 50 обмінам тривалістю 5-7 днів.   Максимальна сума гранту на здійснення обміну – 7000 грн., що може включати витрати на дорогу, проживання, харчування, кошти на реалізацію пропонованих проектів, гонорар.

Заявку на участь у Програмі просимо надсилати у будь-який час до 1 вересня 2016 року на адресу obminy@kultura.org.ua

 
 
Основні правила медіаграмотності - вивчайте та поширюйте 
 
Щодобово на пересічного читача, глядача і користувача мережі виливається цілий інформаційний океан. Як не потонути в ньому? Кілька порад від медіафахівців.
Відео створене в рамках проекту "Програма медіаграмотності для громадян" 
 
Перевірте, чи здатні ви відрізнити правду від фейків 
 

Перевір себе! Цікаво, наскільки розвинуте критичне сприйняття інформації у кожного з нас.
 
Досвід шведської медіаосвіти представили українські, білоруські та шведські медіапрактики
 
18-19 березня 2016 року в місті Києві (б-р Тараса Шевченка, 36а, «Smartville») відбулася Четверта міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи».  
Cьогодні в Україні медіаграмотність – життєво необхідна навичка, ключ до перемоги в інформаційній війні над Росією, і припинення внутрішнього політичного і фінансового тиску  на медіа.
Конференція зібрала  більше 150 педагогів, бібліотекарів, психологів, дослідників медіа і громадських активістів. Адже медіаосвіта сьогодні - це наскрізна вісь в дошкільних закладах, початковій, середній та вищій школі. Міжнародний досвід представили Ольга Валле, Медіаінститут: FOJO та Тамара Мацвевич, заступник Голови товариства білоруської школи. Її участь у конференції  стала можлива завдяки Медіаінституту: FOJO.
 
 
Медіаграмотне майбутнє українців

19 березня під час Четвертої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» в місті Києві було презентовано посібник для вчителя «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін».
Видання здійснене за підтримки програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів

Дізнатися більше >>>

 
Формула виховання медіаосвіченої особистості

З 1 вересня 2011 року Кременчуцький колегіум №25 (директор Тетяна Олександрівна Москалик) - учасник Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України. Ось уже два роки як тут працює кабінет медіакультури, оснащений сучасними змінними стендами, інтерактивним комплексом, рекомендованими матеріалами до практичних робіт та відеотекою. На допомогу учням і вчителям – література, надана Академією української преси.

Дізнатися більше >>>

 
«Для створення фейку нам не знадобилися значні ресурси: фотоапарат, ноутбук, принтер і фантазія спрацювали…» - переможці конкурсу «Медіаграмотність – must have сучасного українця»

Команда зі Львова – переможці конкурсу«Медіаграмотність – must have сучасного українця» – розповіли про те, як вдалося змусити тисячі українців та представників авторитетних українських видань замислитись над власною медіаграмотністю…

Дізнатися більше >>>

 
Як навчити медіаграмотності дошкільнят
 

Формування культури взаємодії з медіа, критичного мислення, здатності інтерпретувати, аналізувати й оцінювати медіатекст — такими навичками медіаграмотності часом не володіють і дорослі споживачі мас-медіа. Тож таке завдання, як навчання медіаграмотності дітей дошкільного віку (від трьох до шести років), виглядає непростим.

Проблемам дошкільної медіаосвіти було присвячено одну з секційЧетвертої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», де окремо обговорювали медіаграмотність учасники завідувачі та викладачі дошкільних навчальних закладів.

 
Всеукраїнський проект здобув прихильність 15-ти тисяч громадян
 
У березні 2016 року завершується безпрецедентний всеукраїнський проект«Програма медіаграмотності для громадян». За вісім тижнів проекту було досягнуто вражаючих результатів, зазначила директор проекту «Програма медіаграмотності для громадян» М'яхрібан Карягдииєва. Станом на 10 березня у проекті взяло участь більше 15 тисяч українців з 14 областей і ця цифра неупинно зростає. 
 
Семінари для студентів-журналістів Маріуполя 

Увесь минулий тиждень наші тренери Валерій Іванов та Андрій Юричкопровели на сході України. Відтак відбулося два дводенні семінари для студентів-журналістів Маріупольського державного університету: "Як писати про економіку доступно" та "Онлайн-журналістика". Захід був би неможливий без підтримки Представництво Фонду Фрідріха Науманна в Україні

 
Світові стандарти журналістики опановували студенти Бердянського державного педагогічного університету

Про світові стандарти журналістики говорили у Бердянську. Це третій дводенний семінар, який ‪#АУП провела минулого тижня. Спікерами виступили Валерій Іванов та Володимир Мостовий. Захід відбувся за підтримки Програма "У-Медіа", Інтерньюз

Дізнатися більше >>>

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (29.03.2016) | Автор: АУП
Просмотров: 395 | Теги: бюлетень, медіаграмотність, медіаосвіта, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54