ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Електронний бюлетень Академії української преси (6 - 20 лютого 2017 року)
 
МОЖЛИВОСТІ

ПЕРШІ 100 ЗАЯВОК ПОДАНО
 

Триває прийом заявок до участі у П'ятій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», яка відбудеться 31 березня - 1 квітня 2017 року в м. Києві.
Прийом заявок та статей для публікації у електронному збірнику за результатами конференції триває до 10 березня 2017 року.
Дізнатися більше >>>
 

АУП запрошує журналістів на семінари з адміністративної реформи та стандартів журналістики (Запоріжжя, Чернігів, Луцьк)

У березні 2017 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги для журналістів, що відбудуться у Запоріжжі, Чернігові та Луцьку. Мета тренінгів – підвищити якість журналістських матеріалів із висвітлення конфліктів, питань ВПО, адміністративної та судової реформ.
Дізнатися більше >>>
 

Семінар для регіональних журналістів “Імплементація Угоди про асоціацію Україна-ЄС: як працювати регіональному журналісту” (Київ, Рівне)
 

14-15 березня 2017 року в Києві та 21-22 березня у Рівному для регіональних журналістів зі всієї України відбудуться семінари “Імплементація Угоди про асоціацію Україна-ЄС: як працювати регіональному журналісту”. 
Захід організовує Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
Дізнатися більше >>>

РЕСУРСИ

Навчальна програма «Я у медіапросторі» від випускниць Літніх шкіл АУП медіаосвіти і медіаграмотності

Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково методичної ради Міністерства освіти і науки України схвалила для використання в загальноосвітніх навчальних закладах навчальну програму для початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів (1-ий рік вивчення) «Я у медіапросторі».
Ми вітаємо наших колег, авторів програми - Инна Иванова (Inna Ivanova) та Антоніна Кожанова (Tonya Kozhanova).
Інна та Антоніна разом з Оленою Зубкою проведуть майстер-клас «Перші кроки до медіаграмотності: 1-4 клас. Психологічний супровід медіаосвіти в початковій школі» на П’ятій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи». Реєстрація триває до 10 березня 2017 року.
Дізнатися більше >>>
 

НОВИНИ

«Журналіст, навіть в пошуках гарного матеріалу, не має права ставати на бік однієї із сторін судового процесу» – Маркіян Галабала
 

16-17 лютого 2017 року в Одесі відбувся тренінг «Як зрозуміло писати про судову та правову реформу». Більше двадцяти журналістів з різних медіа України мали можливість обговорити стан проведення судової реформи в Україні, а також розібратися, як правильно висвітлювати судові процеси.
Дізнатися більше >>>Як висвітлювати кадрові конкурси: одеський досвід
 

14-15 лютого 2017 року в Одесі відбувся другий тренінг «Нові кадри нової України». Участь у тренінгу взяли журналісти та редактори регіональних друкованих та електронних видань, студенти та викладачі факультетів журналістики одеських університетів, власні кореспонденти національних телеканалів, а також представники громадських організацій.
Дізнатися більше >>>


«Історія» за своєю природою є ідеальним предметом для медіаосвіти


У рамках Другого всеукраїнського методичного семінару для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди» під час круглого столу «Викладання історії України у контексті всесвітньої історії» – за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича Оксана Волошенюк презентувала посібник «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін».
Дізнатися більше >>>
 

Мелітопольські освітяни знайомилися з інтерактивними формами та методами навчання у процесі викладання курсу «Медіаграмотність»
 

14 лютого 2017 року за підтримки програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк відбувся тренінг «Інтерактивні форми та методи навчання в процесі викладання курсу «Медіаграмотність» для професорсько-викладацького складу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Дізнатися більше >>>

ЦІКАВО ЗНАТИ

Як російська пропаганда впливає на суспільну думку в Україні (дослідження)
 

Опитування проводилося з 3 по 12 грудня 2016 року. Проведено 2040 інтерв’ю з респондентами, які проживають у 110 населених пунктах України (лише на територіях, що контролюються урядом України). Дослідження здійснене за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Дізнатися більше >>>
 

Цікаві факти про шкільну освіту у різних країнах світу
 

Шкільна освіта є тією базою, на фундаменті якої будується якщо не професійне життя людини, то принаймні її можливість обрати майбутню спеціалізацію вищої освіти. Але при цьому шкільна пора має немало особливостей у різних країнах світу. Іноді йде мова саме про тонкощі системи викладання, а інколи — про особливості менталітету народів далеких країв, що теж відображається на навчальному процесі.
Дізнатися більше >>>

 
В ефірі телеканалу Еспресо Валерій Іванов - професор, президент Академії української преси.

Дивитися на YouTube

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (21.02.2017) | Автор: АУП
Просмотров: 419 | Теги: бюлетень, Академія Української преси, АУП | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 43