ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » Экспертный совет [ Добавить статью ]

Через 50 років замість 218 країн буде 600 міст

На Synergy Global Forum останнім виступав Кьелл Нордстрем - професор шведської школи економіки, який написав «Бізнес в стилі фанк».

На виступі К'єлла зал покинуло рівно 50% аудиторії (просто не розуміли про що він говорить). Вітчизняний підприємець з кожним спікером чекав, що на сцені з'явиться людина і скаже: «Ну ось, хлопець, дивись - це корова. Звідси молоко, ось так от руками робиш, потім збивати ось тут, виходить масло. Потім на прямокутники ріжеш, ось в цей папірець кладеш, ось цим дзвониш, ось таку маржу ставиш, ось стільки заробляєш, он у той сейф кладеш». Всі чекають конкретних рішень, безпрограшних дій і перевірених концепцій. Саме тому у нас не з'явився Google, Uber, Tesla і Apple. Потрібно вийти за межі побутової свідомості, а поки з цим важкувато.

Кьелл з'являється на сцені як божество. Йому майже 60, він довга і зовсім лиса каланча в окулярах з товстою модною оправою. Його чорна сорочка зливається з чорними джинсами, він пластичний як рідина, що заповнює собою простір. На задньому фоні з'являється падаючий потік цифр з «Матриці», але цифри кислотно-фіолетові, бо the future is here. Люди йдуть із залу цілими рядами, а я стираю руки в кров, намагаючись записати кожне слово, сказане К'єллом.

Дуже смутно і коротко ділюся деякими тезами, тому що все, що написав Нордстрем в 2003 році, збулося з точністю до грама.

1. Ми знаходимося на початку найшвидшої урбанізації людства. Ключове тут поняття «на початку». Нам здається, що все вже відбулося і закрутилося, а насправді це лише старт. Apple Pay прийшов близько місяця тому, але вже зараз ніхто з продавщиць на касі не дивується з того, що ти платиш телефоном. Пластикові карти померли, а ми навіть не помітили цього.

2. Країни вмирають як структури. Через 50 років замість 218 країн буде 600 міст. Вже через 25 років не буде, наприклад, Австрії, тому що вже зараз Австрія - це Відень і якісь там містечка поруч. Це станеться через зміну системи сприйняття інформації, розвитку транспорту і технологій в цілому.

3. Все, що може бути оцифровано, буде оцифровано. Медицина, безпека, освіта, армія - рівно все.

4. Прочитайте про систему FAANG. Це основа нової реальності: Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google.

5. Матриця потужна, але вона не змінює принципи заробляння грошей. Є монополія - ​​є гроші, немає монополії - немає грошей. Ми ненавидимо IKEA, але крок за кроком йдемо туди. Чому? Задумайтесь про принципи інновацій, які полягають в основі тимчасової монополії. Ось є Lady Gaga - тимчасова монополія в світі розваг. Якщо ви робите вечірку і запросили туди Гагу, а вона захворіла, то ви ніким не зможете її замінити. Саме це і створює цінність продукту. Неможливість заміни у свідомості. Колись Volvo випустила модель 242: найубогішу і некрасиву машину всесвіту, але Volvo придумала ідею тимчасової монополії - абсолютну безпеку і це поняття неможливо було чимось підмінити. Потім ідею безпеки для тимчасової монополії перейняла Toyota, потім Mercedes і вже через кілька років Volvo втратила свої позиції на ринку, і продалася китайцям. Для того, щоб створити тимчасову монополію, потрібно повернути індивідуальність.

І чотири стовпи життя людини, яка летить у відкритий космос:

1. Інформація розвивається так, що ми глупеем щоранку. Через 5 років при прийомі на роботу начальник не вибиратиме Васю, який знає англійську, або Льошу, який не знає. Йтиметься про те, чи взяти Васю з рівнем advanced або very advanced. Іншим не знайдеться місця в світі. Інформація розвивається кожен день, а ми ні. У новій парадигмі ми всі любителі, але це створює величезні можливості для бізнесу, тому що нам потрібні компанії, які будуть постійно закривати розрив між новою інформацією і нашими знаннями. Тепер жодна компанія не може впоратися самотужки.

2. Світ став багатополярним. Пов'язуючи між собою існуючі системи, ми створюємо системи нового порядку. Якщо ви намагаєтеся робити телефони, то забудьте про планування. Поки ви допишете план розробки, технології зміняться вже 200 разів. У новій реальності потрібно йти методами проб і помилок.

3. Цінність вищої освіти стає нікчемною. Знання в університетському світі перестало бути унікальними, матриця руйнує монополію на знання. Вам не потрібен Гарвард для знань з Гарварду, тому якщо 5 років тому скоринка випускника давала вам зелене світло в будь-яку корпорацію, то тепер всі ці знання доступні будь-якому бажаючому і питання тільки в найближчій смерті фізичних дипломів. Це справа кількох років. Тобто якщо ви зараз вирішили почати заробляти, щоб ваша дитина через 10 років пійшла до ВНЗ, то не витрачайте на це час. ВНЗ перестануть існувати в звичному для нас розумінні. Артикульовані знання необхідні, але це не гарантує вам успіху.

При прийомі на роботу ми часто дивимося на навички здобувача, а потім тренуємо його в людських відносинах, а матриця дозволяє робити все навпаки. Знайдіть людину з якою вам максимально комфортно і тренуйте її в знаннях. Стати професіоналом може будь-хто. Стати приємною для вас людиною - далеко не кожен.

4. Ми сприймаємо життя як серію трансакцій. Ми постійно домовляємося. Всі машини і технології знижують витрати транзакцій в будь-якому вигляді людської діяльності.

І дуже важлива динаміка: кількість домогосподарств з однією людиною збільшується з неймовірною швидкістю. Ми всі починаємо існувати разом поодинці за допомогою машин. У Швеції в 2008 році було 48% домогосподарств, де мешкала 1 людина. Тепер таких домогосподарств 56%, але це не привід для страждання, а лише факт необхідності визнання еволюції і факт необхідності під еволюцію адаптуватися.

Найгірше, що може зробити людина - це спробувати зупинити еволюцію. Думайте. Розвивайтеся. Вже зараз у нас в голові інформації більше, ніж ми можемо розповісти.

Джерело-автор:

https://www.facebook.com/artem.dertev/posts/10211085517712256 

Категория: Экспертный совет | Добавил: mech (27.11.2016) | Автор: Артем Дертев W
Просмотров: 294 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Какие социальные медиа Вы используете в работе?
    Всього відповідей: 54