ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Экспертный совет [123]
Феникс [0]
Новый город [1]
Адреналин [1]
Кристалл [1]
МАXIMUM [0]
Улыбка [1]
Солярис [6]
ДИВОСВІТ [17]
Скрепка [0]
Олімпія [7]
Энергетика [1]
КОМЕТА [4]
Лидер [20]
Эдельвейс [9]
Пятый элемент [20]
Мечтатели Next [0]
Вестник отважных [54]
Элементарно [5]
Радуга [3]
Луч солнца [9]
Город классный [0]
220 V [12]
Искорка [0]
Юный репортер [0]
Северное сияние [5]
Колорит [2]
Импульс [0]
Нью Скифия [10]
Школьня планета [5]
Психологи [4]
Воспитательный центр [35]
АRTemych [4]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Медиатексты "ВМ-НФ" » 220 V [ Добавить статью ]

Участь у круглому столі "Особливості розвитку зеленої економіки в Україні"

6 квітня 2017 року, учениця 9-а (ф) класу, Перепьолкіна Олександра, прийняла участь в круглому столі "Особливості розвитку зеленої економіки в Україні". Обговорення цього важливого питання відбулося за підтримки економічного факультету Запорізького національного університету, наукової школи "Зелена економіка", Комунарівського раонного центру молоді та школярів, Малої Академії управління бізнесом та Центра екологічної культури у Запоріжжі.

Здивувала кількість учасників зі всього міста (47!!!) - зацікавленої молоді, яка шукає шляхи стабілізіції української економіки та покращення екології рідного краю.  Учні ділилися напрацюваннями в двох напрямах : "Розвиток органічного ринку в Україні" та "Сучасний стан та перспективи зеленого туризму в Україні". 

З вітальним словом до учасників звернулася керівник Малої академії управління бізнесом Олена Старикова, яка побажала плідної праці доповідачам, подальших творчих успіхів в реалізації учнівських ініціатив. Заступник декана економічного факульту ЗНУ, Юлія Кусакова, наголосила на важливості співпраці науковців з обдарованою та талановитою молоддю, важливість  та перспективи тематики круглого столу. Дуже змістовним був виступ голови Запорізької обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, Ірини Пірогової.Вона розповіла молодим науковцям про сталий розвиток, нерозривність економіки, екології і соціального розвитку держави.

Після отримання  настанов від досвідчених метрів, учні розділися по секціям. Дуже корисним були виступи студентів економічного факультету, які створили атмосферу дружби, взаєморозуміння,тому що були учні  різного віку, починаючи з 6 по 11 класи.

Олександра Перепьолкіна виступала в першому напрямку з темою "Органічне споживання як основа сталого споживання в Запорізькій області". Рівень її високої підготовки і розуміння теми відмітила Ірина Пірогова - еколог з великим досвідом. Цікавими і змістовними виступи були про зелений туризм в Запорізькій області: дайвінг, каякінг, сільський туризм.

За підсумками плідної праці кожен учасник отримав грамоту за підписом декану економічного факультету ЗНУ, книгу- збірку матеріалів виступів студентів на конференціях. Не забули відмітити і педагогів, які координували роботу талановитих дослідників, нагородивши грамотоб і записником. Учасники ще довго обмінувалися думками і враженнями, спільно фотографувались.

Дякуємо організаторам за неймовірну інтелектуальну атмосферу, щиру підтримку кожної дитини. Сподіваємося на подальшу співпрацю, цікаві заходи та проекти.

Лілія Кожокар 

Категория: 220 V | Добавил: Lilia (07.04.2017) | Автор: Участь у круглому столі
Просмотров: 296 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
avatar
0
1
Молодцы! Мы любим Вас! Так держать!

4000+
avatar

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

  • Новости ПШП

    Наш опрос

    Зависим ли человек от медиа
    Всього відповідей: 43