ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

18:58
Запорізькі школярі змагалися в моделюванні органічних фермерських господарств

5 жовтня, в середу, в Дитячо-юнацької екологічної громадської організації «Республіка Мрія» (НВК №19, м. Запоріжжя, вул. Військбуд, 13) в рамках «Тижня екологічного споживача: Живи органічно!» та кампанії "Project Toxic-Free Living Environment for the Future Generation in Ukraine" пройшла командна гра «Органік-перспектива», в ході якої юні екологісти пропонували концепти органічних фермерських господарств і змагалися в складанні планів по реалізації безпечного для навколишнього середовища агробізнесу.

Запропоновані моделі органічних ферм кожної з команд обов'язково передбачали свідому мінімізацію використання синтетичних добрив, пестицидів, регуляторів росту рослин, кормових добавок. Для збільшення врожайності, забезпечення культурних рослин елементами мінерального живлення, боротьби з шкідниками та бур'янами, пропонувався ефект сівозмін і органічних добрив (гній, компост, пожнивні залишки, сидерати та ін.).

Захищаючи свої проекти, учасники акцентували увагу на роботі з екосистемами, біогеохімічними циклами речовин і елементів. За словами учасників гри, важливо, щоб органічне фермерське господарство в довгостроковій перспективі підтримувало здоров'я як конкретних об'єктів (рослин, тварин, ґрунту, людини), так і всієї планети.

Органічні ферми запорізьких школярів виявилися насиченими різними об'єктами. Знайшлося місце і тваринницьким комплексам з просторими пасовищами, і великим полям, на яких застосовуються сучасні безконфліктні технології вирощування овочів.

Ознакою органічного сільського господарства в тваринництві є особливе утримання тварин: відмова від цілорічного стійлового утримання, обов'язковий випас худоби, невикористання синтетичних кормових добавок і гормонів, заборона на превентивне використання антибіотиків, - каже учасниця гри з команди «Перемагай органічно», Юлія Сичова.

Їй вторить капітан команди «Запоріжжя органічне», Андрій Курбатов. «Наша ферма передбачає принцип біологічної синергії, - говорить він, - ми відмовляємося від використання фунгіцидів, гербіцидів, штучних добрив і антибіотиків, як добрива ми застосовуємо рослинні і харчові відходи, використовуємо сівозміну для відновлення ґрунту, застосовуємо біологічні способи захисту рослин; для нас принципове значення має замкнутий цикл землеробство-скотарство (рослинництво - корм, скотарство - добрива)".

В якості переможця журі оголосило команду «Перемагай органічно» з громадського підрозділу «Північне сяйво» ДЮГО «Республіка Мрія».

Гра завершилася підбиттям підсумків і поїданням солодких призів - чудових тортів від спонсора заходів Тижня екологічного споживача в Запоріжжі: Шведського товариства охорони природи SSNC.

Нагадаємо, що Тиждень екологічного споживача на національному рівні п'ятий рік поспіль координує Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86», а на регіональному - Запорізьке відділення ВЕГО «МАМА-86», за підтримки SSNC.

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 402 | Додав: mech | Теги: ЗНВК №19, Республіка Мрія, Органік-перспектива, Живи органічно, бізнес-гра, тес | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Жовтень 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31

  Наш опрос

  Какие социальные медиа Вы используете в работе?
  Всього відповідей: 54