ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

16:52
В Запорізькому НВК №19 відбувся семінар-тренінг з громадської підтримки освітніх реформ

Запорізький НВК №19 є базовою школою національного експерименту "Стандартизація наскрізної моделі масового впровадження медіаосвіти...". Про нашу роботу в цьому напрямку ми постійно інформуємо зацікавлену громадськість. Але про те, що, крім цього, на базі нашої школи також здійснюється не менш важливий експеримент Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук, який має назву «Формування громадської думки», можливо поки ще не всі знають. Тому інформуємо!

Сьогодні, 5 травня, в рамках цього національного експерименту для педагогів школи відбувся дуже актуальний семінар-тренінг з громадської підтримки освітніх реформ. Його провели київські гості навчального закладу – Іванченко Світлана Миколаївна, кандидат психологічних наук, та Демура Оксана Олександрівна, кандидат філософських наук, - старші наукові співробітники лабораторії соціально-психологічних технологій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Відбувся тренінг «Метод знаходження консенсусу у освітньому просторі». Ця тема для сучасної школи дуже важлива. Адже знаходження консенсусу — це метод який дозволяє приймати рішення, яке схвалюють усі учасники процесу, без утворення більшості та меншості. Це є те саме єднання думок задля виконання завдань освітньої реформи, можливості з розкриття синергетичного потенціалу громади, педагогічного або всього шкільного колективу. Під час дискусії були визначені уявлення, оцінки та ставлення учасників навчально-виховного процесу до обраної проблеми; думки щодо необхідних заходів, визначені назрілі зміни в навчальному процесі та необхідна підтримка з боку держави та громади. Тренінг допоміг оволодіти методом знаходження консенсусу в ситуації групового прийняття рішення.

Крім того сьогодні також відбувся тренінг «Діалогова компетентність в освітньому просторі». Учасники ознайомилися з елементами діалогу, принципами, структурою і процедурою проведення медіації, правилами взаємодії конфліктуючих сторін, функціями та базовими навичками медіатора, технологією розв’язання конфліктів на основі стратегії «виграш-виграш», яка сприяє задоволенню інтересів усіх сторін конфлікту. У практичній частині було відпрацьовано технологію медіації в умовах шкільного середовища.

Співпраця школи-комплексу з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України дає дуже відчутні результати. Педагоги оволодівають новим баченням своєї ролі в освітньому процесі, трансформують власні погляди з точки зору сучасних вимог у контексті побудови Нової української школи. Тому всі учасники сьогоднішнього навчання щиро дякували тренерам.

Дуже корисно, змістовно, цікаво! Будемо працювати й далі, та своєю участю в інноваційних процесах підтримувати статус передової школи міста Запоріжжя! )

Нагадую, що Мета експерименту «Формування громадської думки» – впровадження системи технологій роботи з громадською думкою, орієнтованої на формування позитивного ставлення педагогічних працівників, учнівської молоді, батьків та широкої громадськості до переходу загальноосвітніх навчальних закладів на 12-річний термін навчання, профілізацію старшої школи, розширення практики державно-громадського управління освітою.

Місце для відео №1

Місце для відео №2

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 215 | Додав: mech | Теги: експеримент, інновації, семінар-тренінг, базова школа, Запорізький НВК №19 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Травень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031

  Наш опрос

  Зависим ли человек от медиа
  Всього відповідей: 41