ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

21:46
В дитячих садочках Запорізького НВК №19 впроваджують пілотні проекти та працюють над забезпеченням хімічної безпеки для дітей (+ ФОТО)

18 листопада 2016, у п’ятницю, з метою виконання завдань мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86»  «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» на місцевому рівні, а саме: створення та імплементації за шведським досвідом позитивних практик належного поводження з продуктами, які можуть містити у своєму складі токсичні хімічні речовини, та усунення токсичних речовин у житловому середовищі для дітей дошкільних підрозділів Запорізького НВК №19 відбулося тренінгове засідання Робочої групи Пілотного проекту «Хімічна безпека в дитячих садочках».

Пілотний проект в Запоріжжі виконує Міська екологічна громадська організація «Мама-86-Запоріжжя» за підтримки Шведського товариства охорони природи SSNC.

В ході засідання розглядалися мета, цілі, завдання Пілоту. Був затверджений склад робочої групи, до якої увійшли педагогічні працівники та представники батьківської громадськості. Партнером в Пілоті виступив Департамент освіти і науки Запорізької міської ради, який підтримує усі ініціативи «МАМА-86»,  що направлені на забезпечення безпеки для дітей, в тому числі й у сфері хімічної безпеки навчально-виховного простору.  

Керівник Пілотного проекту, Андрій Єлькін, ознайомив робочу групу з планом заходів, продуктами проектної діяльності та очікуваними результатами. За словами керівника, для того, щоб вирішити такі важливі завдання - мінімізувати ризики для здоров’я малюків, забезпечити дитячі садочки безпечними товарами особистої гігієни і косметичної продукції - потрібні Пілотні проекти, які дозволять вивчити ситуацію досконало, виявити наявні проблеми, здійснити інвентаризацію та аналіз продукції, якою вимушені користуватися у дитячих садочках. Також важливо вивчити думку батьків та вихователів, ознайомитися з рівнем поінформованості: на що сьогодні звертається увага, а що залишається поза неї, - каже Андрій Єлькін.

ВЕГО «МАМА-86», спираючись на результати Пілотів, планує вносити пропозиції щодо змін у законодавчі та нормативні акти, які регламентують виробництво товарів, що потрапляють у дитячі заклади та тим чи іншим способом впливають на здоров’я дітей. В першу чергу мова йде про більш суворі вимоги до хімічного складу продукції та дотримання Європейських регламентів та стандартів при виробництві та продажу товарів для дітей.

Робоча група Пілотного проекту затвердила план дій на наступний період, а саме:

- провести опитування серед батьків з питань хімічної безпеки та особливо хімічної безпеки товарів особистої гігієни і косметичної продукції для дітей у відібраних для впровадження пілотного проекту дитячих садочках (Дошкільних підрозділах ЗНВК №19).

- Сприяти у проведенні скринінг/інвентаризації токсичних субстанцій у товарах особистої гігієни та косметичній продукції, які можуть бути знайдені у дитячих садочках (Дошкільних підрозділах ЗНВК №19).

- Взяти участь у підготовці першого драфту плану заходів зі зниження ризиків небезпечних хімікатів у дитячих садочках (Дошкільних підрозділах ЗНВК №19).

- Брати участь у подальшому оновленні плану заходів зі зниження ризиків небезпечних хімікатів у дитячих садочках (Дошкільних підрозділах ЗНВК №19).

- Здійснювати заходи (згідно плану) із забезпечення хімічної безпеки у дитячих садочках (Дошкільних підрозділах ЗНВК №19) за участю зацікавлених сторін та органів місцевого самоврядування, починаючи з 2017 р.

- Сприяти підготовці інформаційних матеріалів за темами з хімічної безпеки у дитячих садочках (Дошкільних підрозділах ЗНВК №19) та проведенню відповідних інформаційних кампаній для різних цільових груп пілотного проекту.

- Брати участь у тренінгах МЕГО «Мама-86-Запоріжжя» серед зацікавлених сторін.

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 448 | Додав: mech | Теги: МАМА-86-Запоріжжя, МАМА-86, Пілотний проект, дитячі садочки, Хімічна безпека | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Листопад 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930

  Наш опрос

  Какие социальные медиа Вы используете в работе?
  Всього відповідей: 54