ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

14:45
У дитячих садках пілотного проекту з хімічної безпеки узгодили плани дій щодо запобігання отруєнням свинцем

Педагоги дошкільних підрозділів Запорізького навчально-виховного комплексу №19 провели робочі наради та погодили власні плані дій, які будуть реалізовані в рамках тижня дій щодо запобігання отруєнням свинцем та у подальшому. На перше місце поставлені просвітницькі бесіди з батьками та забезпечення без-свинцевого простору в приміщеннях дитячого садка і на дворових територіях.

Саме в ці дні батьки дошкільнят школи-комплексу дізнаються від вихователів про сенс «Тижня запобігання». Педагоги розповідають про те, що кожного року, як повідомляє ВООЗ, від впливу свинцю гине сотні тисяч людей. Свинець входить в десятку найнебезпечніших хімічних речовин, за оцінкою ВООЗ. Причому, не існує будь-якого відомого рівня впливу свинцю, який вважається безпечним.

Педагоги акцентують увагу цільової аудиторії на джерела забруднення свинцем - це видобуток, промислове виробництво і переробка вторсировини, використання свинцевих фарб і етилованого бензину, виробництво свинцево-кислих батарей для моторного транспорту. Крім цього, свинець може міститися в пігментах, припої, посуді, боєприпасах, керамічної глазурі, ювелірних виробах, іграшках, а також в деякій косметиці та засобах народної медицини.
Вихователі дитячих садків вказують на те, що особливо сприйнятливі до токсичного впливу свинцю діти. Під впливом свинцю у них можуть відбуватися глибокі негативні зміни, що впливають на розвиток мозку і нервової системи.

За словами Галини Сергєєвої, заступника директора школи і керівника дошкільного підрозділу №2, Пілотний проект «Хімічна безпека в дитячих садках» дозволив педагогам по новому подивитися на якість ремонтних робіт в приміщеннях, задуматися про вимоги, які повинні пред'являтися до меблів, іграшок, до вибору фарб. Зокрема, - каже керівник, - обов'язковою умовою під час недавньої закупівлі фарби для поточних ремонтних робіт була відсутність в ній свинцю. Про дотримання цієї умови свідчать фотографії, зроблені в Запорізькому НВК №19 відразу після доставки фарби в школу.

Нагадуємо, що Міжнародний тиждень дій щодо запобігання свинцю проходить щорічно в жовтні. У цьому 2017 році - з 22 по 28 жовтня. Відмова від використання фарб, що містять свинець сприятиме досягненню Цілей Сталого Розвитку. Зокрема:
3.9: До 2030 року істотно скоротити кількість випадків смерті і захворювання в результаті впливу небезпечних хімічних речовин і забруднення і отруєння повітря, води і грунтів.
12.4: До 2020 року домогтися екологічного та раціонального використання хімічних речовин і всіх відходів протягом усього їх життєвого циклу відповідно до узгоджених міжнародними принципами і істотно скоротити їх потрапляння в повітря, воду і грунт….

Також нагадуємо: Дитячі садки Запорізького НВК №19, починаючи з 2016 року, отримали статус пілотних у проекті «Хімічна безпека в дитячих садках», який виконує Міська екологічна громадська організація «Мама-86-Запоріжжя». Пілот здійснюється в рамках виконання проектів ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсікантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» ( «Toxic-Free Living Environment for the Future Generation in Ukraine») за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC) та «Дослідження свинцю у фарбах в Україні, як частина Глобальної кампании IPEN з ліквідації свинцево фарб »(«Lead Paint Study in Ukraine, as part of IPEN's Lead Paint Elimination Campaign») за підтримки IPEN

Пілотний проект передбачає створення та імплементацію за Шведським досвідом позитивних практик усунення токсичних речовин у житловому середовищі, де перебувають діти. Вже проведені опитування серед батьків з відповідних питань, регіональний тренінг для співробітників дитячих садочків, тематичні лекції та бесіди з батьками, просвітницькі та виховні заходи з дітьми тощо.

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 265 | Додав: mech | Теги: МАМА-86-Запоріжжя, Цілі сталого розвитку, Пілотний проект, ВООЗ, ДП №2, Запорізький НВК №19, Хімічна безпека, свинець, Міжнародний тиждень | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Жовтень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031

  Наш опрос

  Зависим ли человек от медиа
  Всього відповідей: 43