ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

09:07
Представники ДЮГО "Республіка Мрія" ЗНВК №19 взяли участь у Літній школі ВЕГО "МАМА-86" + 20 ФОТО

З 19 по 26 липня 2015 року в місті Киеві (Етнографічний комплекс "Українське село" http://www.etno-selo.com.ua ) відбулася Літня Школа для керівників та активістів регіональних осередків ВЕГО «МАМА-86», у якої взяли участь представники МЕГО "Мама-86-Запоріжжя" та ДЮГО "Республіка Мрія" ЗНВК №19 - Андрій Єлькін, директор МЕГО "Мама-86-Запоріжжя та педагог-організатор ЗНВК №19, і Лілія Кожокар, секретар КР, асистент проектів, викладач хімії та біології. 

Школу відкрила вступною промовою Голова Координаційної Ради ВЕГО «МАМА-86» Ганна Голубовська-Онісімова.

20-23 липня розглядався Тематичний напрямок «Екологізація політики та практики», зокрема Кампанія «Тиждень екологічного споживача».  Про реалізацію кампанії ТЕС у 2015 р. (тематика, особливості проведення ТЕС-2015, участь та діяльність на національному і регіональному рівнях, очікувані результати) розповіла Марта Руда, координатор напрямку.

Тетяна Ситник, експерт, надала Відомості про стан справ за тематикою про виклики та можливості впродовж підготовки та проведення ТЕС-2015 на національному та регіональних рівнях.

Представники регіональних осередків звітували про здобутки, проблеми та досвід проведення ТЕС-2014. Саме в цьому році в Запоріжжі інформаційно-просвітницька кампанія "Живи органічно!" в рамках Тижня екологічного споживача пройшла дуже насичено та цікаво. Про це в ході десятихвилинній презентації говорив регіональний координатор ТЕС в Запоріжжі Андрій Єлькін. Він презентував шість збірників уроків (разом зі збіркою "Живи органічно"), які системно видаються силами педагогів ЗНВК №19 в рамках програм розвитку ДЮГО "Республіка Мрія". 

Представники регіональних осередків за допомогою тренерів-модераторів (Руслан Краплич, Руслана Кашина) та координатора проекту (Марта Руда) обговорювали висновки та уроки проведення ТЕС 2014 та подальшу спільну роботу-брейнстормінг для визначення особливостей тематичного фокусу проведення кампанії ТЕС-2015. 


21 липня відбувся тренінг з комунікації (методи, типи комунікації; цільові групи; меседжі) з розглядом прикладів побудови комунікацій у кампанії «Тиждень екологічного споживача», який провела тренер Марина Говорухіна. Визначали комунікаційні цілі, цільову аудиторію  та її потреби. Розробляли ключові повідомлення для цільової аудиторії, ефективні канали комунікації та донесення інформації до цільової аудиторії. Відбулася сесія з Оцінкі ефективності комунікаційної стратегії (первинні та вторинні критерії)

22 липня Тренери-модератори - Руслан Краплич, Руслана Кашина, координатор проекту (Марта Рудадопомогали учасникам у визначенні пропозицій до планування заходів кампанії ТЕС-2015 на національному та регіональному рівнях та у подготовці  першого драфту плану заходів кампанії ТЕС-2015:

•    Оголошення проблем територій\громад, які відповідають тематиці ТЕС, кожним із учасників

•    Корегування опису проблеми, за вимогами донорів і програм міжнародної технічної допомоги для України
•    Уточнення цілей проектів, їх відповідність критеріям оцінювання проектів донорами;

•    Формулювання 3-х рівнів результатів і визначенням кількісно-якісних показників для подальшого якісного звітування;

•    Корегування планів виконання проектів, з врахуванням логічно-послідовних зв’язків 

23 липня відбувся Тренінг «Моніторинг екополітики» в рамках напрямку «Екологізація політики та практики». Експерти  -  Володимир Білоконь та Марта Руда, координатор проекту, розповіли про Моніторинг процесу формування та реалізації екологічної політики на національному та місцевому рівнях. Вони розповіли про Інформаційні потреби для проведення моніторингу та особливості застосування показників, про процеси Трансформування інформаційних потреб  в систему показників.

День 24 липня був присвячений тематичному напрямку «Покращення доступу громадян до безпечної питної води та санітарії» та Водному мережевому проекту СІДА «Забезпечення рівного права на воду та санітарію». Координатор проекту, Анна Цвєткова, звітувала про прогрес виконання плану "жовтень 2014 – липень 2015". Керівники регіональних осередків виступили з презентаціями з висвітленням: 1) що планувалося, 2) що виконано - результати, 3) які проблеми, 4) які основні уроки. Відбулося спільне обговорення результатів незалежного моніторингу якості питної води, опитування домогосподарств, візуалізації отриманих результатів, в т.ч. інфографіка, картування проблем доступу до питної води та санітарії, проведення самооцінки – інструмент + аналіз ситуації – подальші кроки.

Обговорювалися умови проведення пілотів з ПБВ: регіони представляли проблеми, які виявились найбільш важливими і такими, які організація зацікавлена вирішувати.

25 липня відбувся тренінг з Планів забезпечення безпеки водопостачання та водовідведення, експерт – Стрикаленко Тетяна Василівна, Планувалася робота проекту на період до кінця 2015 року.

Також відбулося сесія, присвячена Мережевому проектові «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» (Sida). Координатори регіональних проектів (керівники осередків) з Вінниці, Запоріжжя, Кіровограду, Миколаїва, Ніжину, Нової Каховки, Полтави, Сум, Хмельницького, Яремче звітували про хід виконання Проекту за період липень 2014 – червень 2015.

Ольга Цигульова, координатор напрямку "Хімічна безпека" та проекту, узагальнила результати впровадження національної інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів» (листопад 2014 – травень 2015) у регіонах. Вона презентувала план роботи за проектом на період липень 2015 – червень 2016, проаналізувала  передумови проведення пілотних проектів у регіонах.

Денис Павловський, асистент напрямку "Хімічна безпека" ВЕГО "МАМА-86" розповів про виконання проекту «Toxic-Free Living Environment for the Future Generation in Ukraine» (SSNC), про участь ВЕГО «МАМА-86» у Міжнародному опитуванні з питань хімічної безпеки (SSNC). Він також презентував досягнення в рамках кампанії «Підвищення поінформованості про небезпеку відпрацьованих батарейок та їх збір для подальшої безпечної утилізації» (МТС). 

Літня Школа відбулася за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку.

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 334 | Додав: mech | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Липень 2015  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031

  Наш опрос

  Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
  Всього відповідей: 47