ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

09:02
Педагоги Запорізького НВК №19 брали участь у Міжрегіональному тренінзі з хімічної безпеки

26-27 січня 2017 року (Вінниця, Україна) відбувся Міжрегіональний тренінг з хімічної безпеки для методистів та співробітників дитячих садочків та представників регіональних осередків ВЕГО «МАМА-86» в рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

Більше 30 співробітників дитячих садочків, представників регіональних осередків ВЕТО «МАМА-86» з 13 міст України обговорювали з експертами як зменшити рівні шкідливих речовин у життєвому середовищі дошкільнят через імплементацію позитивних шведських практик.

У 2013 р. Шведське товариство охорони природи реалізувало проект «Операція «Вільні від токсикантів дитячі садки»», метою якого було зменшення впливу токсикантів навколишнього середовища на дітей, адже діти особливо чутливі до впливу небезпечних хімічних речовин, наприклад, таких як ендокринні руйнівники. Активні волонтери з хімічної мережі SSNC під час реалізації проекту здійснили інвентаризацію у 129 шведських дошкільних навчальних закладах 41 муніципалітету, щоб отримати відомості про наявні матеріали, побутові засоби, канцелярське приладдя, речі, іграшки тощо, які використовуються. Шведський проект передбачав виявлення джерел шкідливих речовин, що знаходяться в дитячих садках, інформування батьків, співробітників та місцеві органи влади, а також заміну предметів (меблів, іграшок, посуди тощо), які містять шкідливі речовини.

Свідомі батьки, співробітники дитячих садків, представники екологічних неурядових організацій, волонтери та активні громадяни об'єднали зусилля, щоб видалити небезпечні субстанції у житловому середовищі з дошкільних закладів. Була проведена інвентаризація токсичних субстанцій у дитячих садках та розроблені рекомендації для батьків і адміністрацій дитячих закладів щодо забезпечення хімічної безпеки оточуючого дітей середовища. Цей рух є добровільним і зараз поширений по всій Швеції.

Базуючись на досвіді партнерів з SSNC, ВЕГО «МАМА-86» розробила схему реалізації пілотних проектів з хімічної безпеки у дитячих садках України. Одним з її компонентів є проведення відповідного навчання для співробітників та адміністрацій дошкільних навчальних закладів.

Від Запорізького НВК №19 у роботі Міжрегіонального тренінгу у Вінниці взяли участь представники адміністрації навчального закладу, вихователі та голови робочих груп Пілотного проекту МЕГО "Мама-86-Запоріжжя" "Хімічна безпека в дитячих садочках" Галина Сергєєва, Валентина Малохатько та Ганна Чала. 

Чи можемо ми створити оточення, вільне від шкідливих речовин, в дитячих садках України? Знання, рекомендації, дії. Про це розповіла Ковальова Олена, професор кафедри педіатрії № 1 з пропедевтикою та неонатологією.

Законодавчо-нормативна база в Україні для забезпечення дитячого садку, вільного від шкідливих речовин, з урахуванням шведського досвіду. Знайомив з цією тематикою Шуміло Олексій, голова ХМГО "ЕкоПраво-Харків".

Про хід реалізації пілотних проектів з хімічної безпеки в українських дитсадках та підготовку та проведення опитування батьків та персоналу доповідала Цигульова Ольга, координатор тематичного напрямку з хімічної безпеки ВЕГО "МАМА-86".

Ендокринні руйнівники та діти, в чому загроза та де вони чекають на нас у побуті? - розповідала Коренева Євгенія, канд.біол. наук, старш. наук, співр. Дуже велика подяка ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМИ України»!

Більш тому, про Шведський досвід впровадження хімічної безпеки в дитячих садочках дуже цікаво розповіла Оксана Бондар, голова Вінницького осередку ВЕГО «МАМА-86». Окрім практичних занять, що відбулися на початку заходу, був організований майстер-клас з виготовлення м’яких екологічно безпечних іграшок, який провела відома регіональний тренер зі швейної майстерності Тетяна Рибак.

Дуже змістовний і цікавий тренінг. Так тримати! Любимо «МАМА-86»! Завдяки цій організації йдемо вперед та перемагаємо!

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 427 | Додав: mech | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Січень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031

  Наш опрос

  Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
  Всього відповідей: 47