ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

10:56
"Екологічний вектор" чекає на своїх героїв

На виконання міської Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля та забезпечення екологічної безпеки м. Запоріжжя, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради з метою підвищення екологічної компетентності підростаючого покоління, сприяння розвитку творчості та активізації екологопросвітницької, природоохоронної діяльності у навчальних закладах міста у навчальних закладах міста проводиться конкурсна програма Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» згідно Положення.
Програма містить завдання екологоорієнтованого змісту у декількох номінаціях для різних вікових груп учнів та вихованців дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів міста і складається з двох заочних конкурсів:

-    конкурс «Зелена хвиля» - для вихованців ДНЗ та учнів 1 -7 класів. Надання робіт до ТВО до 20 листопада 2016 року в каб.23 методисту Атюшевой Н.М. ( учні 5-7 класів), в каб 11 методисту Тарновській Я.С. ( вихованці ДНЗ, учні 1-4 класів). 
Від кожного закладу не більше 3 робіт. 

-    конкурс «Турбота молоді - ДОВКІЛЛЯ» - для учнів 8-11 класів та педагогів. Надання робіт до ТВО до 12 лютого 2017 року в каб.23 методисту Атюшевой Н.М. Від кожного закладу не більше 3 робіт.

Кожна конкурсна робота обов’язково супроводжується відомостями про виконавця українською мовою:
•    Назва роботи;
•    Прізвище, ім’я та по батькові учня - виконавця (повністю), або одного керівника творчої групи (якщо робота групова);
•    Прізвище, ім’я та по батькові вчителя - керівника;
•    Заклад, клас (група), район


ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ МІСЬКОГО ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «ЕКОЛОГІЧНИЙ ВЕКТОР»

1.1.     Міський екологічний проект «Екологічний вектор» реалізується на виконання Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля та забезпечення екологічної безпеки м. Запоріжжя, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради з метою підвищення екологічної компетентності підростаючого покоління, сприяння розвитку творчості, активізації екологопросвітницької, природоохоронної діяльності у навчальних закладах та є складовою циклу заходів екологічного спрямування для учнівської молоді навчально-виховних закладів міста.
1.2.    Зміст конкурсних завдань проекту «Екологічний вектор зорієнтовано на розкриття питань з підвищення свідомості людини щодо гармонічного існування з природою, на звернення уваги на різноманітність світу природи, рослинний і тваринний світ, природні фактори життєдіяльності, на людину як частину екологічної системи, яка своїми діями впливає на довкілля, та передбачає екологічні ініціативи школярів щодо дослідницької діяльності і спроб вирішення проблем довкілля.
1.3.    Конкурсна програма проекту містить завдання екологоорієнтованого змісту у декількох номінаціях для різних вікових груп учнів та вихованців дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста і складається з двох заочних конкурсів:
-    конкурс «Зелена хвиля» - для вихованців ДНЗ та учнів 1-7 класів; 
-    конкурс «Турбота молоді - ДОВКІЛЛЯ» - для учнів 8-11 класів та педагогів.
1.4.    Організатором проекту є департамент освіти і науки Запорізької міської ради.
Загальне керівництво проектом здійснює науково-методичний центр департаменту освіти і
науки Запорізької міської ради.
1.4.    Територіальні відділи освіти доводять інформацію про проведення конкурсної програми проекту «Екологічний вектор» до відома дошкільних і загальноосвітніх закладів, які розташовані в їх районі.
1.5.    Кожна конкурсна робота обов’язково супроводжується відомостями про виконавця українською мовою:
•    Назва роботи;
•    Прізвище, ім’я та по батькові учня - виконавця (повністю), або одного керівника творчої групи (якщо робота групова);
•    Прізвище, ім’я та по батькові вчителя - керівника;
•    Заклад, клас (група), район
1.6.    На міський етап кожного конкурсу від району надають по 3 кращих роботи з кожної номінації після проведення відбіркового районного етапу та не більше 3-х робіт на окремий конкурс від позашкільних навчальних закладів, супроводжуючи загальною заявкою від району або позашкільного навчального закладу за формою:

Заявка на участь у міському етапі конкурсу

міського проекту «Екологічний вектор» від          р-ну (ПНЗ)

Назва роботи

Номінація

Прізвище, ім’я та

по батькові

виконавця

(автора)

Навчальни

й заклад,

Клас (група)

П.І.Б. керівника

(учнівських проектів

або колективних робіт

 

П. І. Б. та посада відповідальної особи

Контактній телефон

1.7.    На міський етап конкурсу роботи надаються до науково - методичного центру департаменту на адресу: вул. Поточна,7, ЗНЗ №58, 4 поверх, каб.27 (методисту Круть Т.В.)
1.8. За підсумками проведених конкурсів, на підставі висновків журі, переможців буде відзначено відповідним наказом департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та нагороджено дипломами та призами.

2. Умови проведення конкурсу «Зелена хвиля»
2.1. Конкурс проводитиметься з 01.11.2016 до 23.12.2016 у два етапи:
- на перший (відбірковий) етап конкурсу роботи надаються до територіальних відділів освіти районів до 21.11.2016;
- на другий (міський) етап конкурсу роботи надаються до 01.12.2016.
2.4.    Категорія учасників: вихованці дошкільних навчальних закладів, учні 1-7 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
2.5.    Рекомендована тематика: «Чистий погляд», «Заповіді природи», «Природа просить допомоги!», «Зелені друзі», «Рослини поряд з нами - шкідливі та корисні», «Увага! Мешканець Червоної книги!», «Природні несподіванки», «Тварини на вулицях міста», «Про рослини та тварин у легендах», «Обережно карантинні рослини!» тощо.
2.6.    Номінація для вихованців дошкільних навчальних закладів: «Малюнок».
На конкурс надається малюнок (формату А-4, A-З), техніка та матеріали виконання довільні (фарби, гуаш, олівці, пастель тощо).
Приймаються індивідуальні та групові творчі роботи дітей. Якщо робота групова вказується вікова категорія учасників або назва групи і прізвище, ім’я та по батькові керівника. При оцінюванні робіт враховуються тематична змістовність, оригінальність та охайність виконання. Допомога батьків та дорослих допустима, але сама робота має відображати елементи творчості дітей відповідного віку.
2.7.     Номінація для учнів 1-4 класів ЗНЗ: «Екологічна казка»
До конкурсу надаються роботи оформлені у друкованому паперовому або електронному вигляді формату А-4 об’ємом 1-2 сторінки (Microsoft Word, Times New Roman, кегль 14), можливо художнє оформлення сторінок (малюнки, елементи мальованого дизайну тощо).
Зміст наданого текстового матеріалу має бути авторським і розкривати екологічний тематичний напрям щодо гармонічного існування людини з природою, бережливого, розумного поводження з тваринами та рослинами, або особливості рослинного та тваринного світу тощо.
На конкурс надаються авторські індивідуальні та групові творчі роботи дітей. Допомога батьків та дорослих при підготовці конкурсних матеріалів бажана, але сама робота має відображати елементи творчості дітей відповідного віку. Якщо робота групова, вказується вікова категорія учасників (учні якого класу) і прізвище, ім’я та по батькові керівника.
2.8.    Номінація для учнів 5-7 класів ЗНЗ: «Екологічна листівка»
Листівка є інформаційним продуктом, створеним школярами, який адресований цільовим групам (друзям, батькам, мешканцям міста, будь кому).
Зміст екологічної листівки складається з інформаційного та ілюстративного матеріалів, які розкривають обрану тему, містить заклик щодо гармонічного існування людини з природою, розумного поводження з рослинами або тваринами, правилами екологічної поведінки тощо.
На конкурс надаються індивідуальні та групові творчі роботи дітей. Якщо робота групова, вказується вікова категорія учасників (учні якого класу) і прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
Конкурсна робота передбачає оформлення листівки у довільному стилі формату А-4, А-3 (на паперовому або електронному носії) та містить данні про авторів. Дизайн та техніка виконання на розсуд автора.
Допомога батьків та дорослих щодо оформлення роботи припускається, але робота має відображати саме дитячу творчість.

3. Умови проведення конкурсу
3.1.    Конкурс проводитиметься у два етапи:
-    на перший (відбірко вий) етап конкурсу роботи надаються до територіальних відділів освіти районів до 12.02.2017;
-    на другий (міський) етап конкурсу роботи надаються до 20.02.2017.
3.2.    Категорія учасників: учні 8-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та педагоги (вихователі та вчителі).
3.3.    Рекомендований тематичний зміст:    «Моя (наша) допомога навколишній природі»,
«Екологічна ініціатива — мій (наш) внесок в охорону довкілля», «Цікавимось, досліджуємо, зберігаємо», «Турбота молоді - ДОВКІЛЛЯ», «Розумне поводження з карантинними рослинами» тощо.
3.4.    Номінація для учнів 8-11 класів: «Екологічний проект»
До конкурсу надаються екологічні проекти, які реалізувалися або реалізуються у навчальному закладі за період 2015-2017 років за ініціативою учня або учнівського колективу навчального закладу.
Проект має містити обгрунтування інтересу до обраної екологічної теми та її нагальності, етапи реалізації проекту, напрямки діяльності, власні дослідження та їх результати, с якими організаціями співпрацювали, досягнення, висновки та пропозиції, раціональну особисту думку.
Зміст проекту розкриває реальні доступні дослідження, оригінальні та практично спрямовані. Роботи виконуються у вигляді презентації (Power Point), або відеоролика (до 6 хв.) і надаються у електронному вигляді з додатковим окремим текстовим файлом - супроводженням (Microsoft Word об’ємом 1 сторінка, Times New Roman, кегль 12-14), який містить дані про виконавця (ПІБ, заклад, клас, район, П.І.Б. вчителя - керівника, короткий опис проекту).
Кращі конкурсні проекти будуть презентовані у рамках Міської екологічної учнівської конференції за додатковим наказом (квітень 2017).
3.5. Номінація для вихователів ДНЗ та вчителів ЗНЗ: «Педагогічна розробка»
На конкурс надається педагогічна розробка екологічного проекту, що може буде реалізовано у навчально-виховному процесі, зміст якого спрямовано на організацію роботи з дітьми. Метою проектів є підвищення екологічної свідомості вихованців, учнів, батьків щодо гармонійного існування людини з природою та розумного поводження з різними оточуючими природними факторами, рослинами, тваринами, формування екологічної культури молоді що сприятиме розв'язанню екологічних соціальних проблем.
Розробки проектів надаються в електронному вигляді у текстовому редакторі Microsoft Office Word, Times New Roman, кегль 14 з обов’язковим зазначенням використаних джерел і супроводжуються додатками (за наявністю), які можуть бути виконані окремо у інших редакторах.
Найбільш цікаві роботи буде включено до методичної збірки екологічного напрямку НМЦ департаменту.

Малюнок Запорізької ЗОШ №38

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 659 | Додав: mech | Теги: міський конкурс, Ековектор, Екологічний вектор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Листопад 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930

  Наш опрос

  Зависим ли человек от медиа
  Всього відповідей: 43