ВМ-НФ Архівна версія
Нова платформа Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ" 
http://zps19.at.ua/ (2018-2019 н.р.)

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

17:03
Академія Української преси продовжує підтримувати Шкільний Медіахолдинг «ВМ-НФ»

Генеральний партнер і шефська організація Шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ» - Міжнародний благодійний фонд «Академія Української преси» aup.com.ua - надіслав на адресу Ресурсного центру «Порталу шкільної преси ЗНВК №19» чергову партію книг з тематики медіа-інформаційної та комунікаційної грамотності. Книги призначені для вручення вчителям і учням - найактивнішим учасникам 17-18 сезону конкурсної програми медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії - Новий Формат», який функціонує в Запорізькому НВК №19, починаючи з 2008 року.

Слід зазначити, що методична, тренінгова та консультаційна підтримка з боку АУП має системний характер. АУП нагороджує вчителів і учнів школи-комплексу дипломами та книгами з серії «Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності», організовує для юних кореспондентів «ВМ-НФ» навчання з питань критичного мислення, консультує медіапедагогів і редакторів шкільних періодичних видань. У минулому році шість старшокласників ЗНВК №19 навчалися в літній школі з медіаграмотності в Києві та стали володарями сертифікатів АУП.

Активістам МП «ВМ-НФ» пощастило отримати нові видання -  книжки Фолькера Вольффа «Журналістика газет і журналів» та Йоганнеса Людвіга «Інвестигативний пошук», які видані за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Як повідомляє сайт АУП, книжка Фолькера Вольффа «Журналістика газет і журналів» – це сучасний підручник, що створений нещодавно, але вже витримав два видання в Німеччині. Досвідчений викладач, з великим практичним досвідом як у газетній, так і в журнальній журналістиці, Ф. Вольфф детально розповів і показав, як правильно використовувати матеріали різних жанрів та досягати ефектів у різних видах пресової журналістики. У підручника є ще одна цікава особливість – це цілком практична книжка. Практицизм Фолькера Вольффа полягає в тому, що всі його положення мають прямий вихід на безпосередні кейси та поради. Він детально роз’яснює корисність того чи іншого способу підготовки та подання матеріалу. Загалом ми маємо сучасний класичний підручник практичної журналістики.

Президент Академії Української преси Валерій Іванов в ході презентації книжки Йоганнеса Людвіга «Інвестигативний пошук» надав чітке роз’яснення щодо змістовного спрямування видання: «Інвестигативний пошук — це розслідувальна журналістика. Це дуже сучасний німецький досвід. Тут теорії взагалі немає. Суто практичні речі представлені на конкретних прикладах. Це керівництво про те, як здійснювати журналістське розслідування. Це не ті книжки, які були колись. Це актуальне сьогодення, за яким зараз навчаються журналісти в Німеччині, Швейцарії, Австрії. Ми відбираємо книжки за однією ознакою: вони популярні на заході та популярні серед наших колег, все ж таки це найкращий досвід».

Ресурсний центр ШМХ "ВМ-НФ" буде інформувати читачів Порталу шкільної преси про урочисту подію нагородження кращих учасників 17-18 сезону медіаосвітнього проекту Запорізького НВК №19.

Нагадаємо: «Академія Української преси» - організація, яка першою в Україні почала системну роботу по впровадженню медіаосвіти на національному рівні. АУП проводить численні літні і зимові школи для вчителів і викладачів вищих навчальних закладів, видає книги відомих у всьому світі фахівців в цій області українською мовою. АУП проводить в Києві щорічну Міжнародну конференцію з практичної медіаосвіти. Цей форум консолідує всі накопичені ресурси і дозволяє вченим і педагогам обмінюватися досвідом і займатися стратегічним плануванням у сфері побудови ефективної системи по формуванню медіаграмотності і медіакультури громадян України.

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 253 | Додав: mech | Теги: Академія Української преси, Навчання, АУП, підтримка, методична допомога, Заохочення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatarПродовжуємо активну участь у міському конкурсі у 2019 році! 
http://zps19.at.ua/news....-11-120

Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Квітень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30

  Наш опрос

  Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
  Всього відповідей: 47