МЕДІАОСВІТНІЙ ПРОЕКТ "ВІСНИК МРІЇ - НОВИЙ ФОРМАТ" ЗНВК №19   ВМ-НФ Архівна версія >>>
      
      
    
    
    
    
    
    
    
    
        

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [315]
Новини - Фенікс [0]
Новости - Кристалл [0]
Новости - Новый город [2]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [37]
Новости - ДИВОСВІТ [26]
Новости - Олімпія [36]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [35]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [22]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2018 » Лютий » 25 » Відбулося засідання творчої групи базових шкіл Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти
13:16
Відбулося засідання творчої групи базових шкіл Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти

23 лютого на факультеті журналістики Запорізького національного університету за участю провідних науковців та практиків Південноукраїнського центру медіаграмотності відбулося  засідання регіональної  творчої групи Всеукраїнського експерименту "Стандартизація наскрізної моделі масового впровадження медіаосвіти..." з теми "Створення шкільного медіахолдингу"

З вітальними словами к учасникам звернулися науковий керівник Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, заступник директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Любов Найдьонова та декан факультету журналістики ЗНУ  Віктор  Костюк.

Регіональний координатор Всеукраїнського експерименту Сергій Іванов розповів про мету та завдання системи шкільних медіахолдингів.

Про досвід навчальних закладів, Запорізького НВК №19, Енергодарського "ДНЗ-ЗНЗ" №9, Запорізької гімназії №6, Оріхівської гімназії №1 "Сузіря", розповідали медіапедагоги цих шкіл.

Андрій Єлькін надав узагальнюючу інформацію про досвід впровадження медіаосвіти в Запорізькому НВК №19, а саме про модель масової медіаосвіти в структурі шкільного медіахолдингу "Вісник Мрії - Новий Формат», яка заснована і успішно діє в навчальному закладі, починаючи з 2008 року.

Неля Калугіна ознайомила учасників семінару з досвідом створення дитячого Сонячного телебачення. Медіаосвітні практики можна застосовувати у дитячих садочках, - стверджує медіапедагог. 

Заступник директора по ВР Гімназії №6 Олена Кузнєцова розповіла про системну роботу навчального закладу у напрямку впровадження медіаосвіти.

Про досвід Оріхівської гімназії №1 "Сузіря" доповідала Надія Верещага. У навчальному закладі підтримують власну систему медіаосвіти, яка звертає на себе увагу медіаосвітньої спільноти Запорізького регіону. 

З аналізом творчих робіт учнів, учасників  Медіафестивалю-2017 виступили викладачі  факультету журналістики ЗНУ. 

Представники факультету журналістики Запорізького національного університету, Віктор Костюк та Наталія Тяпкіна, поділилися своїми враженнями від роботи перших медіапедагогів ентузіастів Запорізької області. Що важливо, на що необхідне звернути увагу сьогодні. Про це йшла мова у коментарях лідерів журналістської справи Запорізького регіону. 

Заступник декану факультетета журналістики ЗНУ з виховної роботи, Наталія Тяпкіна, сконцентрувала увагу на головних принципах створення шкільних газет, на їх бажаному змісті, на тому, що треба враховувати, щоб газета була затребувана.

Науковці Запорізького національного університету готові й далі допомогати в створенні якісних медіапродуктів, які відповідають загальновизнаним професійним стандартам. Юлія Любченко каже, що буде сприяти процесам, які так активно впроваджуються в Запорізькому регіоні. 

Не можна висвітлювати події, які зачіпають деякі інтереси тих чи інших людей. Про моральну складову професії журналіста говорили Віктор Костюк та Алла Тернова, даючи оцінку деяким роботам, які були подані на медіафестиваль ЗНУ в 2017 році.

Голова журі медіафестивалю ЗНУ - напрямок інтернет-журналістики - Мирослава Чабаненко, проаналізувала роботи шкіл Запорізької області, та розповіла про те, що навчальні заклади мають не рівні умови для виконання завдань медіафестивалів. Міські та сільскі школи відрізняються в можливостях з технічного чи з будь-якого іншого боку, - каже представниця Запорізького національного університету. 

Відбулося обговорення та планування спільної роботи з проблеми створення системи шкільних медіахолдингів в Запорізькому регіоні.

Категория: Новости от главреда | Просмотров: 60 | Добавил: mech | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar

Форма входа

landmarks

Здесь можно задавать вопросы. Консультационный центр "ВМ-НФ"

Як створити сучасну шкільну газету (посібник) >>>

Персональный сайт Надежды Мандзий

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Новые комментарии

Поиск по сайту

Радио Мечта

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Лютий 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728

  Наш опрос

  Зависим ли человек от медиа
  Всього відповідей: 39