ВМ-НФ Архівна версія >>>

   
    
    
    
    
    
    
        

Рейтинг успешности

TOP-5

1 місце - Соляріс
2 місце - Дивосвіт
3 місце - Шкільна планета
4 місце - Ексклюзив
5 місце - Нью-Скіфія

Ведущий проект

Периодическое печатное издание - Журнал "Вестник Мечты". Недавно Вышел № 56! Читать >>>

Категории раздела

Новости от главреда [341]
Новини - Фенікс [6]
Новости - Кристалл [10]
Новости - Новый город [4]
Новости - Улыбка [2]
Новости - Солярис [44]
Новости - ДИВОСВІТ [35]
Новости - Олімпія [47]
Новости - Нью-Скифия [39]
Новости - Школьная планета [4]
Новости - Луч солнца [28]
Новости - 220 V [38]
Новости - Искорка [6]
Новости - Импульс [2]
Новости - Юный репортер [1]
Новости - Энергетика [5]
Новости - Воспитательный центр [23]
Новости - Лидер [16]
Новости - Адреналин [2]
Новости - Комета [28]
Новости - Эдельвейс [24]
Новости - Мечтатели Next [10]
Новости - Скрепка [13]
Новости - 5 элемент [125]
Новости - Колорит [14]
Новости - Эксперты [6]
Новости - Филиал №3 [8]
Новости - Радуга [3]
Новости - Город классный [2]
Новости - Вестник отважных [59]
Новости - Северное сияние [13]
Новости - Радио Мечта [1]
Новости - Студия анимации [1]

З 26 грудня 2016 р


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:42
У Запоріжжі консолідували зусилля соціальних інституцій задля трансформації та розвитку системи дошкільної освіти

31 жовтня - 2 листопада 2017 року відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки та з метою консолідації зусиль соціальних інституцій у трансформації та розвитку системи дошкільної освіти в Запоріжжі відбувався Перший Міжнародний педагогічний саміт «Дошкільна освіта: соціальний простір в умовах світової глобалізації». Організаторами міжнародного заходу виступив департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

В перший день саміту на базі великої зали Запорізької міської ради відбулося пленарне засідання, у якому взяли участь представники міської влади: Буряк В.В., міський голова; Погребняк Ю.В., директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; керівники структурних підрозділів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, а також міжнародні експерти з США, Естонії, Казахстану, Італії, Кот-д'Івуар.  

Відбувся брифінг директора департаменту освіти і науки Юлії Погребняк. Вона підкреслила, що вже сьогодні наші педагоги повинні вміти навчати і виховувати наших дітей так, щоб вони були затребуваними в дорослому житті. 

Ми пишаємося нашим мером, влада повернулася обличчям до системи освіти, - приємно було чути такі висловлювання від учасників саміту. В ході пленарного засідання міський голова Володимир Буряк привітав запорізьких освітян і делегатів з різних країн світу і різних регіонів України.

Керівники профільних департаментів України провели ділові зустрічі на вищому рівні за запрошенням та ініціативою директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлії Погребняк, щоб обговорити актуальні аспекти розвитку базисної ланки освіти – дошкілля – в умовах викликів світової глобалізації.

Саміт вирішував задачи визначення інтегрованих зв’язків між соціальними інституціями у трансформації та розвитку системи дошкільної освіти та налагодження і установлення міжрегіональних освітянських контактів, координації і сприяння міжнародному співробітництву. Делегати обговорювали проблемні питання, повязані з процесами глобалізації соціального простору дитини дошкільного віку.

Джозеф Білз, менеджер освітніх програм Американської ради з міжнародної освіти (США, Пенсільванія), презентував відео-звернення Марка Баркана, майстра ТРВЗ та голови МАТРІЗ – Міжнародної організації ТРВЗ, доктора наук (США, м. Нью-Йорк). На думку американських експертів, ми продовжуємо навчати дітей жити в світі, який вже не існує, - жити у 20 сторіччі, у кращому випадку. Джозеф нагадав, що у минулому 2016 році, у лютому, на міжнародному економічному форумі у Давосі група експертів визначила десять навичок, які кожна людина повинна мати до 2020 року. Які саме компетенції були зазначені, Ви дізнаєтесь, переглядаючи невеликий відео-звіт «Вісника Мрії» про участь представника Американської ради з міжнародної освіти у Першому міжнародному педагогічному саміті, який відбувся у Запоріжжі.

Видавництво «Мандрівець», колективний член громадської асоціації працівників дошкільної освіти, активно співпрацює зі всіма ланками освіти і освіти загалом, разом з науковцями і педагогами-практиками видає сучасне програмове і навчально-методичне забезпечення, комплексні парціальні програми, зокрема, педагогами Запоріжжя підготовано цілий комплекс з національно-патріотичного виховання, забезпечує варіативний складних базового компоненту дошкільної освіти. Про це та про багато іншого розповіла Тетяна Ухіна, заступник директора з маркетингу видавництва. Переглянути виступ пані Тетяни на Першому міжнародному педагогічному саміті «Дошкільна освіта: соціальний простір в умовах світової глобалізації» надає можливість ресурсний центр шкільного Медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» Запорізького НВК №19.

В умовах децентралізації держава передає владу на місця. Й саме влада відповідає за те, що відбувається в громадах – в певних регіонах, областях, містах, селищах. Тому дуже важливо при реалізації державної політики бути готовими до таких змін – до прийняття влади і виконання тих завдань і стратегічних цілей, які є сьогодні в умовах глобальних викликів, - наголосила Світлана Хаджерадєва, професор Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук (Київ, Україна). 
Про які базові глобальні виклики йдеться. За словами Світлани Хаджерадєвої, по-перше, це виклики БЕЗПЕКИ, по-друге, це виклики, які пов’язані з розвитком ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА (чи готові ми до нових умов). Наступний виклик пов'язаний з ЕКОЛОГІЧНИМИ ПИТАННЯМИ. Саме формування екологічної свідомості майбутніх жителів Землі, України будуть у пріоритеті розвитку державних та міжнародних освітніх програм. Також важливим сьогодні є ІНКЛЮЗАЦІЯ суспільства. Ми перебуваємо в умовах розвитку інклюзивної освіти, - підкреслила професор. Крім того, вона вказала на важливість формування НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕЛІТИ. На думку пані Світлани, національна ідеологія дозволить нам зберегти національну ідентичність і дійсно якісно інтегруватися в міжнародний суспільний простір. Більш детально про 6D модель управління на регіональному рівні та про урахування п’яти базових стратегій розвитку системи освіти у відеозвіті шкільного інформаційного агентства «Вісник Мрії»

Керівник освітнього Медіахолдингу "ВМ-НФ" Андрій Єлькін, коментуючи виступ Світлани Хаджерадєвої, розповів про те, що Дитячо-юнацька екологічна громадська організація "Республіка Мрія" Запорізького НВК №19, якій в цьому році виповнилось 15 років, діє саме у названих стратегічних напрямках. Її діяльність узгоджується з базовими глобальними викликами, про які говорить професор Національної академії державного управління при Президентові України. По-перше, "Республіка Мрія" є учасником національних та пілотних проектів з хімічної та екологічної безпеки. По-друге, в контексті побудови інформаційного суспільства громадське об'єднання впроваджує авторську модель масової та безперервної медіаосвіти школярів "Вісник Мрії - Новий Формат". По-третє, "Республіка Мрія" є екологічною організацією, для якої питання формування екологічної свідомості підростаючого покоління займає приоритетне місце, - каже Андрій Єлькін. 

Як повідомляють організатори, результати роботи триденного формату будуть презентовані в Запорізькій міській раді під час проведення прес-конференції у вигляді підсумкового документу - Хартії «Освіта майбутнього», який окреслить стратегічні підходи розвитку системи дошкільної освіти на основі висновків вітчизняних педагогів-практиків та науковців міжнародного рівню.

В роботі саміту також взяли участь керівники робочих груп пілотного проекту "Хімічна безпека в дитячих садочках", який виконується МЕГО "Мама-86-Запоріжжя" на базі дошкільних підрозділів Запорізького НВК №19 за підтримки Шведського товариства охорони природи в рамках проектів Всеукраїнської екологічної громадської організації "МАМА-86". Дитячі садки Запорізького НВК №19, починаючи з 2016 року, отримали статус пілотних у проекті «Хімічна безпека в дитячих садках». Пілот здійснюється в рамках виконання проектів ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсікантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» ( «Toxic-Free Living Environment for the Future Generation in Ukraine») за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

За словами представників регіонального відділення Всеукраїнської екологічної громадської організації "МАМА-86", пілотний проект передбачає створення та імплементацію за Шведським досвідом позитивних практик усунення токсичних речовин у житловому середовищі, де перебувають діти. Вже проведені опитування серед батьків з відповідних питань, регіональний тренінг для співробітників дитячих садочків, тематичні лекції та бесіди з батьками, просвітницькі та виховні заходи з дітьми тощо.

Другий день Міжнародного педагогічного саміту в Запоріжжі подарував не менш незабутні і яскраві враження, ніж перший. Відомі  вітчизняні науковці та провідні фахівці системи дошкільної освіти міста Запоріжжя організували сучасні інтерактивні локації міжнародного фахового спілкування в ході практичних заходів саміту. Практичні заходи відбулися в ДК Металургів. У десяти локаціях цього одного з кращих в Україні центрів культури європейського рівня проходили майстер-класи, а паралельно з ними - міжнародна нарада експертів, яка працювала над головним документом саміту - Хартією "Освіта майбутнього".

Відбулися майстер-класи від Лехто Туулінг, Алли Батуринець, Наталії Гавриш, Євгенії Татарова, Олени Юрченко. Учасники відчули атмосферу творчості, яка панувала в різних аудиторіях. Делегати знайомилися з актуальною тематикою підтримки соціально-емоційного розвитку дитини, раціонального використання середовища дитячого садка в навчально-виховному процесі, особливостями формування особистісних якостей дітей, передовими методами навчання англійської мови, налагодження партнерської співпраці батьків і педагогів.

Наприкінці другого дня відбулася урочиста церемонія закриття роботи саміту. Яскрава, емоційна, святкова подія, в ході якій не тільки підбивалися підсумки, а й виступали кращі дитячі колективи міста.

 

 

Партнери саміту: представники Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоровꞌя України, Інституту модернізації змісту освіти; Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Всеукраїнський фонд «Крок за Кроком»; консульства Німеччини, США, Ізраїлю, Італії, Литви, Естонії, Казахстану, Білорусії, Молдови, Іспанії, Франції; керівники місцевого самоврядування; Всеукраїнські галузеві громадські організації; батьківська громадськість.
 

Категорія: Новости от главреда | Переглядів: 160 | Додав: mech | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Отлично! Олимпия! Идете вперед! Совершенствуетесь! Медиаобразование на первом месте! Так держать! 4000+

Молодці! Фенікс! Відмінно! Так тримати! 

4000+

Исходя из Вашей логики построения заголовка новости, новость "Украинцы активно несут деньги в банки" нужно назвать "Деньги в банках". )

Или новость "В Киеве 9 мая перекроют ряд улиц и площадь" нужно назвать "9 мая". 

Любой заголовок новости обязательно отвечает на вопросы "КТО? ЧТО СДЕЛАЛ?" или "ЧТО СЛУЧИЛОСЬ". Это стандарты новостной журналистики! )

Вот, например, какие заголовки сегодня предлагает сайт "Украинская правда"

Украинцы активно несут деньги в банки - НБУ
22:28
Трамп официально объявил о выходе США из ядерной сделки с Ираном
21:56
Мошенники выдавали распечатанные на принтере картины за произведения Пикассо
21:39
В СБУ говорят, что при обысках нашли у Симоненко пистолет
21:20
Задержание со стрельбой: полиция накрыла фальшивый обменник в Киеве
21:00
Россияне изолировали Павла Гриба, выбивают признание – отец
20:22
До конца года Минобороны хочет построить 15 хранилищ боеприпасов
20:10
В Будапеште возобновились протесты против Орбана
19:38
США возобновят санкции против Ирана и введут новые – NYT
19:25
В Киеве 9 мая перекроют ряд улиц и площадь
19:14
Верховный суд поставил точку в вопросе, чей Гостиный двор
19:03
"Ощадбанк" взыскал 850 миллионов с акционера "Укртелекома"
18:47
Швейцария рассекретила счета Ефремова
18:37
Глава ЦИК стал причиной ссоры между антикоррупционными органами
18:31
Трамп объявит о выходе из ядерного соглашения с Ираном – СМИ
18:18
"Новоиспеченный" премьер РФ предлагает повысить пенсионный возраст россиян
17:48
Участница нападения на бойца АТО останется под стражей
17:18
Гройсман назвал вероятную причину массового отравления детей в Черкассах
17:10
Отравление школьников в Черкассах: госпитализированных стало больше
16:52
Финал Лиги чемпионов: АМКУ проверит гостиницы из-за заоблачных цен
16:47
ГПУ направила в суд дело против экс-министра Ставицкого
16:19
Украина может получить от США $250 миллионов на оружие
16:04
На еще одной линейке школьники массово почувствовали недомогание
15:29
Пожар в детском лагере: руководству заведения объявили новые подозрения

Щодо заголовка! Чи читали ви цю статтю?
http://do-school19.ucoz.ua/index/jak_napisati_novinu/0-60
Там сказано:
""Перш за все, якщо хочете написати статтю, потрібно підібрати заголовок (хоча іноді це робиться вже після написання статті). Заголовок виконує дві функції: привернути увагу і повідомити інформацію. Для привертання уваги заголовок повинен бути коротким. А щоб увагу утримати, він повинен бути оригінальним. Сконцентрувати максимум інформації в мінімумі слів і подати це якомога оригінальніше — ось у чому полягає складність підбору заголовка.
Звичайно заголовок дає відповідь на питання: «ХТО? ЩО ЗРОБИВ?» або «ЩО СТАЛОСЯ?».""

Форма входа

landmarks

Проверить текст на соответствие информационному стилю - очистить от словесного мусора >>>

Перевірити текст - знайти можливі помилки >>>

Эссе и рецензии "По ту сторону экрана - 2018"

Выпуски газет

Січень 2018: Кристалл, Луч солнца, Феникс, Нью-Скифия, 220V - next, Искорка, Эксклюзив, Шкільна планета, Максимум адреналина, Орео, Солярис,

Спец-випуски - "Mediaschool - 2018" Промінь сонця, Іскорка, Дивосвіт,

Лютий 2018: Дивосвіт, Кристалл,

Березень 2018: 21 век, Нью-Сити, Луч солнца, Кристалл, 220V-next, Эксклюзив, Максимум адреналина, Искорка, Шкільна планета, Орео,

Квітень 2018: Нью-Скифия - эко-выпуск, Луч солнца, Кристалл, Дивосвіт, 220V-next, Искорка, Феникс, Максимум адреналина, Эксклюзив, Солярис

Поиск по сайту

Друзья сайта

 • Новости ПШП

  Календарь

  «  Листопад 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930

  Наш опрос

  Сколько времени в день Вы проводите за интернетом?
  Всього відповідей: 44